Wielka tajemnica serialu „Pierwsza miłość” rozwiązana. Marysię i Dominikę łączy więcej niż można było przypuszczać

Jest łudząco podobna do Marysi Domańskiej (Aneta Zając) i nie raz sprawiła jej kłopoty. Ale dopiero teraz dowiemy się, skąd naprawdę wzięło się podobieństwo Marysi i Dominiki z serialu Pierwsza miłość. Tajemnicę po latach wyjawi córce Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski). Czyżby obie były bliźniaczkami?
Pierwsza miłość, Dominika, Marysia (Aneta Zając)

Dominika to niegrzeczny sobowtór Marysi z Pierwszej miłości. Kobieta porwała, a potem udawała ją chcąc zdobyć pieniądze od jej ukochanego Michała (Wojciech Błach). Na szczęście ostatecznie trafiła do więzienia ze swoim wspólnikiem, Igorem (Piotr Trojan).

Zobacz: Poważne braki w obsadzie “M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!

Ale w Pierwszej miłości po wakacjach Dominika znów pojawi się w życiu Marysi. Co więcej. Do serialu wróci też ojciec Marysi.

Jan Radosz, który zdradzi córce ważną tajemnicę. Życie Domańskiej wywróci się do góry nogami, bowiem Dominika okaże się kimś o wiele bliższym dla mojej bohaterki, niż myśleliśmy- wyznała Aneta Zając w Tele Tygodniu.

To jednak nie wyjaśnia dlaczego dziewczynki, jeśli faktycznie są siostrami, zostały rozdzielone na całe życie. Czy faktycznie tak było i czy to rozdzielenie miało coś wspólnego z tajemniczą śmiercią matki Majki, Danuty Radosz (Anna Bajer)? A może jest jeszcze inaczej. Może matka obu dziewcząt wcale nie jest Danuta, a ciotka Teresa (Ewa Skibińska)?

Zobacz: Pierwsza miłość (odc. 2883): Daniel Olbrychski jako Olgierd Gwiazda. To groźny bandzior!

Może w ten sposób obie kobiety chciały zamaskować pozamałżeński romans którejś z nich… Ale ofiarą stała się jedna z dziewczynek, właśnie Dominika, która musiała wychowywać się albo w domu dziecka albo w rodzinie zastępczej. A tam nikt nie nauczył jej uczciwości. Być może jednak wiedziała o siostrze bliźniaczce, podczas gdy Marysia latami pozostawała w błogiej nieświadomości.

Jak teraz ułożą sobie stosunki? Przecież już początek znajomości okazał się wyjątkowo niefortunny. Kto wie, może się nawet zaprzyjaźnią i zapomną o dawnych urazach. Na pewno jednego Marysia może się nauczyć od swojej potencjalnej siostry. Dominika potrafi się świetnie ubrać i umalować – jak księżniczka. Natomiast Marysi przydałby się przyspieszony kurs wizażu i stylizacji.

Zobacz: Filip Bobek przypadkiem zdradził tajemnicę „M jak miłość”. Mikołaj Roznerski ma poważne powody do zmartwień


×
×