Pierwsza miłość: Daniel Olbrychski odchodzi z serialu!

Bohater grany przez Daniela Olbrychskiego w serialu Pierwsza miłość  czyli gangster Wodnik trafi do więzienia. Czy o oznacza, że Olbrychski na zawsze zniknie z serialu? I dlaczego tak właśnie się stanie?

Wszystko to ma związek ze sprawą zniknięcia  Pawła (Michał Malinowski) z serialu Pierwsza miłość, dawnego chłopaka Melki (Ewa Jakubowicz). Policjantka musiała aresztować własnego męża Łukasza (Jan Wieczorkowski), ponieważ podejrzewała go o zabójstwo.

Ale Magnus odmawiał  składania zeznać. Dlaczego? Bo czuł się niewinny, a w protestu rozpoczął głodówkę, która miała przyczynić się do zwrócenia uwagi mediów na mechanizmy działania policji.

Przeczytaj: Pierwsza miłość (odc.2970): Kinga odkryje, że jej matka jest chora psychicznie

Melka Choć kocha męża, wie o jego powiązania z bandytami, na czele z własnym ojcem, Wodnikiem który trzęsie Wrocławiem. I tu nastąpi  niespodziewany zwrot akcji. Magnus senior  odwiedzi  policjantkę. Będzie starał się przekonać Melkę, że to nie Łukasz zabił Pawła.

Padnie też wiele niemiłych słów ze strony starego gangstera. Oskarży on synową o niszczenie życia niewinnemu człowiekowi czyli Łukaszowi. Zapowie jej także, że wkrótce dostarczy dowodów na potwierdzenie tego, jak bardzo Melka myli się w sprawie swego męża.

Honor gangstera

I gangster dotrzyma danego Melce słowa, Uda się na posterunek policji i sam przyzna się do zabicia Nowogrodzkiego.  Policjanci będą chcieli nakłonić Wodnika, by  napisał w tej sprawie oświadczenie. On jednak odmówi  argumentując, że może to zrobić tylko w obecności policjantki Melki. Tylko ona może wysłuchać szczegółowych zeznań starszego pana.

W końcu Melka zgodzi się przesłuchać Wodnika. Wyzna on, dlaczego zabił Pawła. Chciał go raz na zawsze usunąć z życia jego synowej,  Była to także zemsta za pobicie Łukasza. Wobec takiego obrotu sprawy Policjantka nie będzie mogła nic zrobić jak tylko aresztować Wodnika.

To koniec ich małżeństwa?

I wtedy   policjantkę zaczną dręczyć wyrzuty sumienia, że tak łatwo zrezygnowała i nie wierzyła mówiącemu prawdę mężowi. W ramach przeprosin postanowi odebrać męża z aresztu. Jednak Łukasz nie będzie w stanie tak szybko zaufać żonie.

Zobacz: Aneta zając pokazała zdjęcie z pierwszego odcinka Pierwszej miłości. Bardzo się zmieniła

Stwierdzi, że potrzebuje trochę czasu do namysłu, by przemyśleć wszystko. Magnus wyprowadzi się z domu, co załamie dziewczynę.

Pytanie jednak, czy Wodnik zeznał prawdę? A mógł skłamać chcąc bronić syna. Zaaresztowanie go przynajmniej na chwilę  usuwa postać Daniela Olbrychskiego z serialu. Czy oznacza, że  aktora już nie zobaczymy w Pierwszej miłości?

 


×
×