Pierwsza miłość (odc. 2913): Emilka wtargnie na ślub Mateusza! Wanda ją zastrzeli?

To będzie wątek pełen emocji! Emilka (Anna Ilczuk) z serialu Pierwsza miłość nie jest w stanie zapomnieć o przystojnym, zabawnym i mądrym biznesmenie Mateuszu (Lesław Żurek). Dla niego zostawi męża Bartka (Rafał Kwietniewski) i wtargnie na… ślub Mateusza z Wandą ( Monika Pikuła). Omal nie przypłaci zakłócenia uroczystości życiem!
Pierwsza miłość (odc. 2913): Emilka wtargnie na ślub Mateusza! Wanda ją zastrzeli?

W przedwakacyjnych odcinkach Pierwszej miłości Emilka wdała się w romans z Mateuszem (Lesław Żurek). W jej małżeństwie bowiem od dawna się nie układało. Mimo tego, Miedzianowska postanowiła wrócić do męża. choć biznesmen szybko zawrócił jej głowie. Wierności jednak ostatecznie małżonkowi nie dochowa. Emilka i Mateusz wznowią swój romans. Jak do tego dojdzie?

Zobacz: Wielka tajemnica serialu “Pierwsza miłość” rozwiązana. Marysię i Dominikę łączy więcej niż można było przypuszczać

Emilka wtargnie na ślub ukochanego z Wandą. Bo Mateusz stanie przed ołtarzem z inną kobietą. Zrobi to dlatego, że wydaje mu się, że jego prawdziwa miłość czyli zamężna Emilka, jest nieosiągalna. Życie jednak napisze im inny scenariusz. W 2913. odcinku serialu Pierwsza miłość (emisja 18.10.2019 o godz. 18 w Polsacie) Emilka udowodni, że jednak kocha Mateusza. Wtargnie na jego ślub. Tam Wanda omal jej nie zastrzeli. Będzie w nią celowała, ale Mateusz zasłoni Miedzianowską swoim ciałem!

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka straci głowę dla Łukasza Magnusa. Prawnik gangsterów nie będzie bezinteresowny

Ostatecznie jednak Wanda dojdzie do wniosku że biznesmen chciał się z nią żenić jedynie w zastępstwie Emilki i że tych dwoje łączy prawdziwa miłość odpuści. A co z mężem Emilki, Bartkiem?

Ten nie będzie długo rozpaczał, bo i jemu, i Emilce zdarzyły się wcześniej skoki w bok. Szybko znajdzie pocieszenie w ramionach miłości sprzed lat, Pauliny (Julia Pogrebińska), z którą cztery lata temu mieli gorący romans. To żona jego brata Norberta (Łukasz Konopka), ale teraz będzie inaczej. Połączy ich seks czy coś więcej? Teraz przecież bez wyrzutów sumienia mogą być razem…

Zobacz: Poważne braki w obsadzie “M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!


×
×