Pierwsza miłość (odc. 2970): Kinga odkryje, że jej matka jest chora psychicznie!

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) z Pierwszej miłości bardzo się ucieszyła, gdy do Polski wróciła jej matka Teresa (Ewa Skibińska). Jednak z dnia na dzień zachowanie Teresy jest coraz dziwniejsze. W końcu doprowadzi ona do prawdziwej tragedii...
Pierwsza miłość (odc. 2970): Kinga odkryje, że jej matka jest chora psychicznie!

W Pierwszej miłości Teresa zniknęła przed laty. Znalazła się w Indiach. Po jakimś czasie okazało się, że obsesja jej hinduskiego męża na jej punkcie jest tak ogromna, że zagraża życiu Teresy.

Zobacz: Aneta Zając pokazała zdjęcie z pierwszego odcinka „Pierwszej miłości”. Bardzo się zmieniła?

Ta historia bardzo wzruszyła Kingę i Artura (Łukasz Płoszajski), dlatego też dziewczyna postanowiła jej pomóc. Jej dziwne zachowanie szybko jednak zacznie wzbudzać niepokój Kulczyckich. Teresa będzie się źle czuła, odczuwała lęk przed wyjściem z domu i ogólnie – wszystkiego się bała. Nic dziwnego: przecież polują na nią siepacze jej męża. W takiej sytuacji mało kto miałby dobry humor… Ale Teresa zacznie mieć te z urojenia. Będzie się jej wydawało, że po mieszkaniu Kingi chodzi jej mąż. W tym stresie i strachu popadnie w paranoję.

W 2970 odcinku Pierwszej miłości (emisja w poniedziałek 9 grudnia 2019 w Polsacie) nie będzie chciała wychodzić z domu. W końcu jednak Kindze uda się ją zabrać na mały spacer. Teresie będzie się ciągle wydawało, że widzi swojego męża na ulicy. Po tej przechadzce Kinga i Łukasz stwierdzą, że Teresa jest chora psychicznie. Mimo to zdecydują się zostawić ją w domu…i to będzie błąd!

Przypominamy: Pierwsza miłość (odc. 2945) Tylko dla widzów o mocnych nerwach! Gwałt i zabójstwo głównej bohaterki

Dlaczego? Paranoja Teresy znów zacznie postępować i w pewnym momencie Żukowska wpadnie w panikę. Stwierdzi, że jej wnuki są w niebezpieczeństwie i trzeba chłopców uratować za wszelką cenę. Co zrobi? Zabierze Tomka (Oskar Wojciechowski) i Maćka (Joachim Olko) ze szkoły . Ucieknie z nimi ale nic nie powie o tym Kulczyckim. Jak można się domyślić, Kinga i Łukasz będą przerażeni. Czy domyślą się, że to Teresa stoi za zniknięciem ich synów?


×
×