×

Pierwsza miłość (odc. 2930): Marysia zaprzyjaźni się z siostrą bliźniaczką i uchroni ją przed karą więzienia?

Marysia (Aneta Zając) z serialu Pierwsza miłość przeżyła ostatnio szok. Dowiedziała się, że jest adoptowanym dzieckiem, że ma siostrę bliźniaczkę Dominikę (Aneta Zając), i wreszcie dowiedziała się, kim jest jej biologiczna matka. Czy to zmieni jej życie?

Dla Marysi przełomem oczywiście będzie poznanie biologicznej matki. Nastąpi to w 2930 odcinku Pierwszej miłości (emisja 11 października 2019 w Polsacie). Marysia spotka się z Anetą Pałkowską (Maria Pakulnis). To postać dawniej obecna w serialu. Wielką niespodzianką jest jej powrót właśnie w tym sensacyjnym wątku.

Zobacz: Wielka tajemnica serialu “Pierwsza miłość” rozwiązana. Marysię i Dominikę łączy więcej niż można było przypuszczać

Marysia dopiero dowiedziała się od człowieka, którego całe życie uważała z a ojca, że nie jest jego córką. Radosz (Wojciech Dąbrowski) wyznał to, żeby wyjaśnić, dlaczego Dominika jest tak łudząco podobna do Marysi.

Natomiast w 2930 odcinku Pierwszej miłości Domańską odwiedzi kolejny, niezapowiedziany gość. Tym razem będzie to Aneta Pałkowska, bizneswoman z Wadlewa! To ona urodziła Marysię i Dominikę. Jest też matką Andrzeja (Jakub Kamieński) i przybranej córki Danusi (Natalia Pełech) oraz partnerką Marka (Maciej Tomaszewski).

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka straci głowę dla Łukasza Magnusa. Prawnik gangsterów nie będzie bezinteresowny

Aneta zjawi się na rozprawie Dominiki i Igora (Piotr Trojan). Boi się, że jedna z jej córek trafi za kraty. Marysia nie będzie chciała z nią rozmawiać, z kolei Dominika wręcz rzuci się na Pałkowską z pięściami! Wiele wskazuje na to, że poznana prawda o ich matce zbliży siostry.

Czy Marysia, mimo doznanych od Dominiki przykrości i traum – siostra przecież porwała ją w celach majątkowych –  wybaczy bliźniaczce i zrobi wszystko, by dziewczyna nie trafiła do aresztu? Tak właśnie może być. Lecz czy uda się zatrzymać maszynę sądową?… Być może jeszcze nie jest za późno i Marysia mogłaby odwołać zeznania. Na pewno jednak jej siostra będzie miała znakomitego adwokata. Obrony Dominiki i Igora podjął się Łukasz ( Jan Wieczorkowski), jednym z najbardziej wyszczekanych i szanowanych prawników w palestrze. Wszystko jest wiec na dobrej drodze, by Dominika uniknęła więzienia.

Może Cię zainteresować