Pierwsza miłość (odc. 2949): Dominika zniszczy życie Marysi. Wcieli w życie przebiegłą intrygę

Choć wydawało się, że Dominika z Pierwszej miłości ( Aneta Zając) po wyjściu z więzienia chce się poprawić i mimo trudnego dzieciństwa i wielu błędów, zacząć nowe życie, tak nie będzie. Co takiego zrobi Dominika?
Pierwsza miłość (odc. 2945): Tylko dla widzów o mocnych nerwach! Gwałt i zabójstwo głównej bohaterki

Przestępczyni z serialu Pierwsza miłość cudem tylko uniknęła śmierci na torach, gdzie zawlekli ją, pijaną i półprzytomną, bezdomni. Po tym incydencie jej bliźniaczka Marysia (w tej roli również Aneta Zając) nie będzie mogła patrzeć, jak siostra znów stacza się na dno.

Zobacz: Pierwsza miłość (odc. 2945) Tylko dla widzów o mocnych nerwach! Gwałt i zabójstwo głównej bohaterki

Marysia zrobi wszystko by ułatwić Dominice nowy start. Wykaże się inicjatywą i pomoże jej znaleźć pracę. Zaoferuje jej także miejsce w swym domu. Co prawda będzie musiała się napracować, by przekonać ukochanego męża, by dał siostrze drugą szansę. Ale jej siła perswazji okaże się duża i w 2949 odcinku serialu Pierwsza miłość (emisja w piątek 8 listopada 2019 w Polsacie) zdoła przekonać Michała (Wojciech Błach), że siostra, choć popełnia karygodne błędy, jest jej rodziną. I cokolwiek zrobiła złego, Marysia nie zamierza się jej wyrzec.

Zobacz: Aneta Zając pokazała zdjęcie z pierwszego odcinka „Pierwszej miłości”. Bardzo się zmieniła?

To bardzo szlachetne z jej strony, ale niebawem Dominika znów wystawi cierpliwość siostry na próbę. Ta śliczna dziewczyna chyba nie umie inaczej żyć. Potrafi tylko oszukiwać, kłamać i kombinować. Na jej drodze przypadkowo stanie doktor Widawski (Przemysław Glapiński). To dobry kolega Domańskiej z pracy. Ponieważ obie kobiety są nie do rozróżnienia – a gra je przecież ta sama aktorka ­­­- oczywiście weźmie Dominikę za Marysię.

Ku jego ogromnemu zaskoczeniu „Marysia” zacznie z nim flirtować, da się namówić na obiad… i na tym posiłku ich spotkanie bynajmniej się nie skończy. Oczywiście Dominika nie zdradzi lekarzowi swej prawdziwej tożsamości. Widawski zapewne się zdziwi tym, że koleżanka, która jest przecież mężatką, z taka łatwością godzi się na łóżkowe igraszki.

Zobacz: Wielka tajemnica serialu “Pierwsza miłość” rozwiązana. Marysię i Dominikę łączy więcej niż można było przypuszczać

Ciekawe czy cała intryga wyjdzie na jaw i czy o sprawie dowie się mąż Marysi. Oby przez intrygę Dominiki nie doszło do ich rozstania…


×
×