Pierwsza miłość (odc. 2965): Teresa przekona się, że w Polsce wcale nie jest bezpieczna. Mąż bandzior ją dopadnie?

Po tylu latach pojawiła się w życiu swojej córki, a już będzie chciała zniknąć Teresa (Ewa Skibińska) z Pierwszej miłości znów napyta sobie problemów. Co takiego nabroi tym razem matka Kingi (Aleksandra Zienkiewicz)?
Pierwsza miłość (odc. 2965): Teresa przekona się, że w Polsce wcale nie jest bezpieczna. Mąż bandzior ją dopadnie?

Teresa uciekła przed groźnym mężem do Polski. Jednak zdaje się kłopoty dopadną ją i tu. W ślad za Teresą do Polski przybyli ludzie jej nowego szalonego męża z Indii, od którego ona chce się uwolnić. Teresa musi przed nimi uciekać, żeby jej nie zabili. W 2965 odcinku Pierwszej miłości (emisja 2 w poniedziałek grudnia 2019 w Polsacie) okaże się, że Teresa będzie chciała znów wyjechać z ojczystego kraju. Tym razem jednak niezbyt legalnie. Kobieta bowiem będzie się posługiwała fałszywymi dokumentami. Na lotnisku zostanie z tego powodu aresztowana, gdyż oczywiście używanie fałszywek jest zabronione i karalne.

Przypominamy: Pierwsza miłość (odc. 2945) Tylko dla widzów o mocnych nerwach! Gwałt i zabójstwo głównej bohaterki

Na szczęście rodzina nie zostawi jej w potrzebie. Jej córka Kinga oraz Artur (Łukasz Płoszajski) będą pomagać matce wydobyć się z aresztu. Ta sztuka uda się Kulczyckim i kiedy wydostana kobietę z aresztu, przywiozą ją do swego domu. Wiedzą, że muszą się Teresą zaopiekować, bo jej życie jest w niebezpieczeństwie. Jednak i w domu napotkają na kolejną przeszkodę. Zaprotestują… wnuki Teresy, a w szczególności Tomek (Oskar Wojciechowski). Będą okazywać babci niechęć i swoje niezadowolenie tak bardzo, że kobieta, znękana ostatnimi wydarzeniami, po prostu się załamie. No ale cóż tu dziwić się reakcji dzieci: w ich życie wkroczyła przecież jako obca osoba – nie znają przecież babci.

Zobacz: Aneta Zając pokazała zdjęcie z pierwszego odcinka „Pierwszej miłości”. Bardzo się zmieniła?

Jednak to zapewne tylko początek problemów Teresy w Polsce. Na pewno będzie ukarana za używanie fałszywych dokumentów. Z pewnością też siepacze jej indyjskiego męża nie ustana w poszukiwaniu zemsty. Czyżby czekał ją jednak dramatyczny koniec w Pierwszej miłości? Jej wnuki nie będą miały okazji lepiej poznać babci.

Sprawdź: Wielka tajemnica serialu “Pierwsza miłość” rozwiązana. Marysię i Dominikę łączy więcej niż można było przypuszczać


×
×