Pierwsza miłość (odc. 2945): Tylko dla widzów o mocnych nerwach! Gwałt i zabójstwo głównej bohaterki

Czyżby Dominika, siostra bliźniaczka Marysi z serialu Pierwsza miłość (w obu rolach występuje Aneta Zając) tuż po odzyskaniu wolności, miała zginąć?
Pierwsza miłość (odc. 2945): Tylko dla widzów o mocnych nerwach! Gwałt i zabójstwo głównej bohaterki

Wygląda na to, że w premierowych odcinkach serialu Pierwsza miłość nad Dominiką wciąż będzie ciążyło fatum. Nawet, jak wyjdzie z więzienia. Dziewczyna nie będzie się miała gdzie podziać, bo mąż Marysi (Wojciech Błach) nie zgodzi się, by niedawna przestępczyni zamieszkała z nimi pod jednym dachem. Aby żona o tym szybko zapomniała urządzi jej romantyczny wieczór. A tymczasem Dominika stanie się bezdomna i bezbronna. Niestety znajdzie się na ulicy…

Zobacz: Wielka tajemnica serialu “Pierwsza miłość” rozwiązana. Marysię i Dominikę łączy więcej niż można było przypuszczać

Bliźniaczka Marysi będzie żebrać pod dworcem i tam zainteresuje się nią jeden z licznych bezdomnych. Zaproponuje Dominice picie alkoholu w jego melinie. Dołączy do nich kolejny wielbiciel trunku pisanego patykiem. Ale sprytni żebracy dorzucą dziewczynie coś do piwa i niestety spróbują zgwałcić. I to w dodatku w dniu jej urodzin!

To jednak będzie tylko początek problemów Dominiki. Następnie bezdomni postanowią bestialsko rozprawić się z dziewczyną. W 2945 odcinku serialu Pierwsza miłość (emisja w poniedziałek 4.11.2019 w Polsacie) zawloką Dominikę w pobliże torów kolejowych. Tam zwiążą ją i położą na torach a przecież będzie nieprzytomna. I zostawiona na pewną śmierć.

Zobacz: Wiedzieliście, że tych bohaterów łączą więzy krwi? Niektóre duety będą dla widzów sporym zaskoczeniem

I zapewne przejechałby ją pociąg, gdyby nie zauważył jej Oskar (Filip Gurłacz). Wielkim wysiłkiem uda się mu odepchnąć Dominikę. Niestety, sam przypłaci to bohaterstwo zdrowiem, bo sam już nie zdąży uciec. Zostanie poturbowany przez ogromną rozpędzoną maszynę. Lecz według doniesień medialnych uda mu się przeżyć, choć zapadnie w śpiączkę. Co dalej z jego zdrowiem? Otóż Michał oskarży Dominikę, że to ona wrzuciła go pod pociąg! Na szczęście ostatecznie Oskar obudzi się ze śpiączki i powie, co tak naprawdę zdarzyło się na torach, potwierdzając słowa Dominiki. Czy po tym wszystkim obie siostry zbliżą się do siebie i Marysia pomoże bliźniaczce stanąć na nogi?

Zobacz: Ważne wiadomości dla fanów serialu „Dom z papieru”! Uwaga, spoiler!


×
×