Pierwsza miłość po wakacjach 2019: Melka i Łukasz stworzą piękną parę, ale groźny bandzior stanie na drodze do ich szczęścia!

W odcinkach serialu Pierwsza miłość po wakacjach zobaczymy, jak rozwija się romans Melki (Ewa Jakubowicz) z przystojnym prawnikiem gangsterów czyli Łukaszem Magnusem (Jan Wieczorkowski). Jak się okaże, dziewczynę będzie chciał wykorzystać do swych celów inny groźny przestępca!

Pierwszy odcinek serialu Pierwsza miłość po wakacjach 2019 zobaczymy już 2 września w Polsacie. Okaże się, że Melka i Łukasz zostali kochankami, na co zresztą już od jakiegoś czasu się zanosiło. Ale tego romansu tak naprawdę nie powinno być.

Melka to policjantka, Łukasz zaś broni gangstera Hiszpana (Vienio). Dziewczyna jest, ostra , temperamentna i to właśnie ujęło groźnego prawnika. Czy to prawdziwe uczucie czy tylko gra mająca na celu ochronę klienta Łukasza, czyli Hiszpana?

Łukasz nie ma czystego sumienia. Sam jest synem najbardziej zatwardziałego przestępcy we Wrocławiu. Wodnik kontroluje m.in. handel narkotykami, prostytucję oraz hazard. Olgierd liczy bardzo, że gdy tylko on przejdzie na emeryturę, zarządzanie jego imperium przejmie Łukasz.

Wypisz wymaluj, jak sytuacja w Ojcu Chrzestnym z Donem Corleone i jego synem Michaelem. Starszy pan liczy na to, że Łukasz zbliży się do Melki i swoim urokiem opęta na tyle policjantkę, że ta będzie nieświadoma współpracowniczka gangsterów, przekazując im cenne informacje. Czy ten szczwany plan dojdzie do skutku? A może Łukaszowi uda się wyłamać spod ojcowskiej kurateli i stanąć mimo wszystko po stronie prawa?

Zobacz: Pierwsza miłość (odc. 2883): Daniel Olbrychski jako Olgerd Gwiazda. To groźny bandzior!

Zobacz: To koniec! Główna bohaterka “Przyjaciółek” zginie w tragicznym wypadku! Koszmarny finał 13 sezonu

Zobacz: Poważne braki w obsadzie “M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!


×
×