„Pierwsza miłość” po wakacjach: Melka straci głowę dla Łukasza Magnusa. Prawnik gangsterów nie będzie bezinteresowny

Co za zwrot akcji! W nowym sezonie serialu Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) aresztuje swojego byłego. Paweł (Michał Malinowski) weźmie udział w krwawej bójce w obronie swojej nowej przyjaciółki Jagody (Wiktoria Gąsiewska).
Pierwsza miłość - Melka (Ewa Jakubowicz) zakocha się w Łukaszu (Jan Wieczorkowski)

Wszystko wskazuje na to, że związek Melki i Pawła z Pierwszej miłości to już naprawdę przeszłość. Choć tak bardzo się starała, nie uda jej się odzyskać ukochanego. Jego serce straciła, gdy wylądował na wózku inwalidzkim. Wtedy Paweł zwrócił się ku Sabinie (Urszula Dębska), ale ostatnio jednak chyba bardziej ciągnie go ku Jagodzie. Dziewczyna jest w ciąży i ma bardzo trudną sytuację. Niedawno dowiedziała się, że jej sporo starszy kochanek – Andrzej Burczyński (Marcin Sianko) – ma żonę i cały czas ją oszukuje. Nic dziwnego, że woli zaufać innemu mężczyźnie.

Zobacz: Łączyła ich miłość, praca i coś jeszcze. Oto historia przyjaźni Jana Wieczorkowskiego i Doroty Naruszewicz

Los połączy ją właśnie z Pawłem. Zbliży ją do niego wypadek, któremu ulegnie i przez który straci nienarodzone dziecko. Tuż po pogrzebie maleństwa Paweł pobije się właśnie z draniem Andrzejem. Aresztując Pawła, Melka pozbywa się go ze swych oczu.

Zobacz: Poważne braki w obsadzie “M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!

Jak zobaczymy, w premierowych odcinkach Pierwszej miłości po wakacjach, dla Melki związek z Pawłem powoli będzie stawał się przeszłością. Właśnie dlatego, że w jej życiu z impetem pojawi się nowy mężczyzna. Melka zakocha się w dużo od niej starszym adwokacie Łukaszu Magnusie (Jan Wieczorkowski). Sprawa gangstera Hiszpana (Piotr Więcławski Vienio) będzie miała decydujące znaczenie w rozwoju ich znajomości. Jak się okaże zasada „kto się czubi, ten się lubi” będzie miała w przypadku tej pary zastosowanie.

Jednak Melka, mimo swej poważnej słabości do Magnusa raczej powinna się go strzec. Dlaczego? Łukasz jest tak naprawdę prawnikiem gangsterów. A jego ojciec (Daniel Olbrychski) trzęsie przestępczym światkiem Wrocławia. Ojciec, chcąc wciągnąć Łukasza w swoje brudne interesy, daje mu istotne zadanie. Liczy na to, że Łukasz zbliży się do Melki i wyciągnie z niej użyteczne informacje. Czy plan się powiedzie i syn zrealizuje wszystko po jego myśli?

Zobacz: Wielka tajemnica serialu „Pierwsza miłość” rozwiązana. Marysię i Dominikę łączy więcej niż można było przypuszczać


×
×