Ślub Melki i Łukasza w „Pierwszej miłości”. Gangster Wodnik zrujnuje ceremonię syna

Wydawałoby się to niemożliwe, ale jednak tak będzie. Melka (Ewa Jakubowicz) i Łukasz Magnus (Jan Wieczorkowski) z Pierwszej miłości wezmą ślub. Niestety, piękną cywilną ceremonię na wolnym powietrzu zakłóci wizyta groźnego ojca pana młodego – wrocławskiego gangstera Wodnika (Daniel Olbrychski).
Pierwsza miłość - Melka (Ewa Jakubowicz) zakocha się w Łukaszu (Jan Wieczorkowski)

Na początku w Pierwszej miłości Melka Długosz wcale nie ufała szczwanemu prawnikowi Magnusowi, jednak on jakimś cudem przekonał ja do siebie. To naprawdę niebywałe osiągniecie, tym bardziej, że dziewczyna niespecjalnie ufała facetom, bo zawsze trafiała na samych drani. Ich związek przeżywa wzloty i upadki, a na horyzoncie wciąż majaczy się Paweł (Michał Malinowski), były narzeczony Melki. Melka i Łukasz w serialu Pierwsza miłość czasem darli ze sobą koty, jednak w najbliższych odcinkach ogromne uczycie, które ich łączy wreszcie zwycięży i śliczna policjantka oraz sprytny prawnik wezmą ślub.

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka straci głowę dla Łukasza Magnusa. Prawnik gangsterów nie będzie bezinteresowny

Kameralna, ale piękna uroczystość odbędzie się w przepięknej scenerii, w zabytkowej części malowniczego Wrocławia. Melka założy jasny, nowoczesny kostium, a Magnus wystroi się w klasyczny garnitur. Oczywiście nie zabraknie najważniejszych gości: Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach) oraz reszty przyjaciół i rodziny młodej pary.

Niestety, miejsce, w który odbędzie się ślub, okaże się niezbyt fortunne. Dlaczego? To miejsce publiczne, każdy może tam wejść. Niestety okaże się, że najpiękniejszy dzień w ich życiu zostanie zniszczony przez mafię groźnego Wodnika! Po co? Czyżby dybał na życie własnej synowej?

Zobacz: Wielka tajemnica serialu “Pierwsza miłość” rozwiązana. Marysię i Dominikę łączy więcej niż można było przypuszczać

Melka i Łukasz wreszcie założą obrączki, ale czy będą szczęśliwi? Przecież bywało, że występowali przeciw sobie. Teraz Melka jest jego synową, więc poniekąd ma ja w garści i może nawet nieświadomie wyciągać od policjantki pozornie nieistotne, ale dla niego arcyważne informacje o działaniach policji przeciw przestępcom. W dodatku ojciec Łukasza przez Melkę chcę mieć swoją wtykę w policji. Czy Melka może mieć przez to kłopoty w pracy? Oczywiście!


×
×