Pijaństwo, orgia, narkotyki. Tak bawią się lekarze z „Na sygnale”. Martyna zdradzi Piotra tuż po ślubie?!

Byli takim fajnym małżeństwem! Ale jedna impreza z podejrzanymi substancjami w tle rozwali związek ratowników z Na sygnale - Martyny ( Monika Mazur) i Piotra (Dariusz Wieteska).
Pijaństwo, orgia, narkotyki. Tak bawią się lekarze z "Na sygnale". Martyna zdradzi Piotra tuż po ślubem!

Martyna i Piotr z Na sygnale będą mieli poważne kłopoty małżeńskie. A wszystko to przez świetny pomysł Kuby (Wojciech Zygmunt), by zorganizować imprezę integracyjną dla ratowników. Paramedycy nie ograniczą się jednak do w miarę grzecznego spożywania alkoholu i palenia papierosów. Sięgną po zupełnie nieznane im… afrodyzjaki. I zabawa z nieco nudnej imprezy dla ludzi z pracy zmieni się w istną orgię. Martyna również doświadczy działania specyfiku i szybko straci kontrolę nad sobą. Kuba, który od dawna się w niej kocha, natychmiast wykorzysta śliczną koleżankę, rozbierze ją i zaciągnie do łózka.

Rankiem w Na sygnale zdziwiona i wciąż oszołomiona Martyna obudzi się obok Kuby. W kompletnym negliżu. Wcale nie będzie pamiętała, co działo się poprzedniej nocy. Przerazi się dopiero wtedy, gdy spostrzeże, że ktoś musiał ją rozebrać. Zanim do końca ochłonie, z dyżuru wrócą Nowy (Kamil Wodka) i Piotrek. Dobrze, że Martyna wykaże się niezłym refleksem. I zanim mąż przyłapie ją bez ubrania w łóżku innego, zdąży je opuścić.

Oczywiście Piotrek będzie widział, że jego żona jest jakaś nieswoja i nieobecna. Będzie sobie nawet stroił z niej żarty, bo będzie myślał, że dziewczyna wypiła w czasie imprezy za dużo alkoholu. Martyna opowie początkowo mężowi, co stało się w nocy. Przecież sama nic nie pamięta. Ma tylko nadzieję, że Kuba nie wykorzystał jej. Ta jednak szybko zgaśnie, gdy Martyna zapyta o to, co działo się podczas imprezy między nimi. Kuba odpowie jej, że było super, czym zmrozi koleżankę. Martyna pomyśli, że chyba jednak do zdrady doszło, ale nie będzie tego pewna. Ostatecznie przyzna się do wszystkiego mężowi. Ciekawe, co na to Piotr? A jeśli faktycznie doszło do stosunku, bez zabezpieczenia, konsekwencje mogą by o wiele poważniejsze niż tylko przygoda na jedną noc…

Wszystko to zobaczymy w nowych odcinkach Na sygnale, które trafią do emisji po wakacjach 2019 dopiero w środę 11 września.

Zobacz: Andriej Żadan uratuje Katię przed gwałtem. Tak narodzi się nowa miłość w serialu „Zniewolona”? Wiemy!

Zobacz: TVP nie ma dobrych wiadomości. Fani trzech czołowych seriali będą niepocieszeni

Zobacz: Przez „Zniewoloną” ucierpiały wszystkie seriale TVP! Decyzja stacji może rozczarować widzów


×
×