Znamy sekret szczęścia Piotra Cyrwusa i jego żony! Poznajcie ich przepis na sukces

Należą do najsympatyczniejszych małżeństw showbiznesowych o najdłuższym stażu. Piotr Cyrwus, czyli niezapomniany Rysiek z Klanu ma cudowną małżonkę. Czym go zauroczyła i jak udało im się tak długo ze sobą wytrzymać?
Znamy sekret szczęścia Piotra Cyrwusa i jego żony! Poznajcie ich przepis na sukces

On – temperamentny góral spod Nowego targu, ona – poukładana Poznanianka poznali się na studiach w krakowskiej PWST. Maja Barełkowska była prymuską na roku, Piotra profesorowie chcieli się pozbyć bo nie mógł się oduczyć regionalnego zaśpiewu. Na szczęście Maja pomogła mu pozbyć się tego problemu, a korepetycje z wymowy bardzo ich do siebie zbliżyły. Ale parą nie zostali.

Zobacz: Klan (odc. 3551) Nagła śmierć i ogromne cierpienie Oli Lubicz. Fani serialu już knują teorie spiskowe

Piotra uważałam za dobrego kolegę. Przypominał mojego ojca – mówiła aktorka w rozmowie z magazynem Pani.

Zrozpaczony Cyrwus wyjechał do USA. Wtedy Maja poczuła, że brakuje jej zawadiackiego, pełnego dobrej energii kolegi i jednak zeszli się. Ślub wzięli jeszcze na stadiach. Odbył się on w rodzinnym mieście panny młodej, ale na weselicho zjechał cały autobus krewnych Piotra.

Wszystko układało się wspaniale. Państwo Cyrwusowie zamieszkali w Krakowie, zaczęli występować w legendarnym starym teatrze. Kłopoty zaczęły się, gdy Maja zaszła w ciążę. Oboje stracili pracę. Było im niełatwo wychowywać dwóch synów, dziś dorosłych.

Czytaj: Bieda w „Klanie”. To jedyny serial, na planie którego panują tak koszmarne warunki!

Państwu Cyrwusom zaczęło się znacznie lepiej powodzić gdy 22 lata temu Piotr dostał pracę na planie Klanu. Ich wyjątkowej więzi nie zniszczyła decyzja o odejściu Piotra po 13 latach na planie.

Postanowiliśmy być razem do końca i staramy się w tym wytrwać, mimo że mieliśmy wiele kryzysów. Zawsze udawało się nam je jednak przejść. Po prostu chcemy być razem – wspominała Barełkowska w programie Pytanie na śniadanie.

Choć i tej popularniej parze zdarzyło się przeżyć kilka kryzysów, potrafili pozostać razem. Dlaczego? Bo oboje nie znoszą „jajecznicy” i nie chodzi o popularną potrawę śniadaniową, a o to, że „ja jest na pierwszym miejscu”.

Zobacz: Czesia z „Klanu” pokazuje ciało na Instagramie: „Okazał się, że w górach lubię być naga”

Cyrwusowie to partnerzy, którzy dzielą ze sobą obowiązki, wspierają się i nawet przestali być zazdrośni o własne osiągnięcia zawodowe. Piotra niebawem zobaczymy w serialu TV Puls Reporterzy. Z życia wzięte, a oboje – prawdopodobnie w serialu TVN7 Zakochani po uszy.


×
×