Piotr Cyrwus w nowym serialu. Rola Ryśka z „Klanu” na zawsze odejdzie w zapomnienie?

Piotr Cyrwus czyli niezapomniany Rysiek Lubisz z Klanu dostał główną rolę w nowym serialu. Co to za produkcja i kogo dokładnie zagra?
Piotr Cyrwus w nowym serialu. Rola Ryśka z "Klanu" na zawsze odejdzie w zapomnienie?

Piotr Cyrwus od niemal 10 lat stara się zerwać z wizerunkiem ciapowatego Ryszarda Lubicza. I ostatnio robi to coraz śmielej. Niedawno mogliśmy go oglądać w przedstawieniu Teatru Telewizji Hamlet, gdzie brawurowo zagrał Poloniusza. Oraz pojawił siew jednym z odcinków 39 i pół tygodnia. Gra też w filmie o Zenku Martyniuku, a teraz dostał ważną role w nowej seryjnej produkcji.

Zobacz: Najbardziej makabryczne sceny śmierci w polskich serialach. Pamiętacie?

Fabuła nowego fabularno-dokumentalnego serialu Reporterzy. Z życia wzięte realizowanego dla TV Puls rozgrywa się w małym miasteczku, gdzie działa redakcja fikcyjnego portalu informacyjnego Puls dnia. Jego właścicielem i redaktorem naczelnym jest Andrzej Kaczorowski, którego gra Tadeusz Chudecki.

Piotr Cyrwus wcieli się w postać biznesmena Leszka Rembickiego – dawnego kolegi , który stał się jego zaciekłym wrogiem. Widzowie w każdym odcinku nowego serialu poznają inną historię dotyczącą m.in. lokalnych tajemnic odkrywanych przez zespół Pulsu dnia. Premiera tej nowej produkcji na antenie TV Puls odbędzie się wiosną 2020 roku. Nie wiadomo, z jaką częstotliwością będzie on pokazywany. Ale zdjęcia do serialu już rozpoczęto.

Zobacz: Bieda w „Klanie”. To jedyny serial, na planie którego panują tak koszmarne warunki!

Reporterzy. Z życia wzięte to kolejny, po produkcji Lombard. Życie pod zastaw, wspólny projekt Telewizji Puls i Studia A. Firmy.

Umacniając naszą współpracę z Telewizją Puls rozpoczęliśmy produkcję nowego serialu, w którym będziemy wnikliwie przyglądać się ludzkim i społecznym problemom, pokażemy różne oblicza niesprawiedliwości, biedy, damy też naszym widzom otuchę i sporą dawkę humoru – powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl Anna Skowrońska, prezes Studia A.

Zobacz: Dramat Oli Lubicz z „Klanu”. Młoda mężatka już nigdy nie zobaczy ukochanego?! Wiemy, co stało się z Rafałem

Mamy nadzieję, że nowa produkcja zaskarbi sobie sympatię naszych widzów, którzy znajdą w niej oryginalnych bohaterów i inspirowane życiem historie – zapewnił cytowany przez portal wirtualnemedia.pl Dariusz Dąbski, prezes zarządu Telewizji Puls.


×
×