×

Piotr Cyrwus znów w „Klanie”! Na ekranie pojawi się brat bliźniak zmarłego przed laty Ryśka?

Czyżby jednak tęsknił za poczciwym Ryśkiem z Klanu? Po ponad ośmiu latach grający tę postać Piotr Cyrwus zaczyna sugerować, że chętnie wróciłby do popularnej telenoweli Jedynki. Tylko… Jak to możliwe, skoro Lubicz zmarł na oczach telewidzów i miliony fanów Klanu widziało w serialu jego pogrzeb?

Piotr Cyrwus znów będzie Ryśkiem Lubiczem? Co ciekawe, plotki o powrocie sympatycznego aktora do Klanu wracają co dwa, trzy lata. Aktor im… nie zaprzecza, przez co jeszcze bardziej podsyca zainteresowanie swoją osobą. Czyżby jednak tym razem coś było jednak na rzeczy?

Przypomnijmy, Rysiek z Klanu został uśmiercony w 2011 roku. Najpierw scenarzyści postanowili wysłać go do szpitala z zawałem. Kiedy już niemal wykaraskał się z tego stanu zagrożenia życia, w szpitalu pojawił się złodziej. Dzielny Rysiek go zdemaskował i nie chciał go uwolnić. Złoczyńca był silniejszy i powalił Lubicza na ziemię. Rysiek tak pechowo upadł na podłogę, że uderzył się mocno w głowę i poniósł śmierć na miejscu. Po stwierdzeniu zgonu, jego narządy zabrano do transplantacji.

Aktor zrezygnował z występów w Klanie, bo miał dość łatki poczciwego nieudacznika z Klanu :

-Kiedyś nawet prezydent Aleksander Kwaśniewski zwrócił się do mnie: „panie Ryśku”. Podziwiam go za to, że oglądał Klan i znał mojego bohatera, ale zrobiło mi się przykro – opowiadał.

Teraz jednak okazuje się, że Piotr Cyrwus, który przez prawie osiem lat niegrania Ryśka zasmakował nowych wyzwań aktorskich, tęskni za swoją serialowa rodziną z Klanu! Tak przynajmniej zadeklarował w wywiadzie radiowym:

– Długa przerwa dobrze mi zrobiła – powiedział w tej rozmowie.

Ale Fani Klanu od razu zwrócili uwagę na słowo „przerwa” być może teraz oznacza ono faktyczny powrót Cyrwusa do Klanu. Oczywiście, to niemożliwe, by Rysiek zmartwychwstał, ale zawsze w życiu Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) może się pojawić jakiś daleki kuzyn, łudząco podobny do zmarłego męża.

Zobacz: Maria Winiarska wraca do „Klanu”. To będzie najbardziej emocjonujący wątek nadchodzącego sezonu!

Zobacz: Zmartwychwstanie w “Klanie”. Wojciech Wysocki po latach od śmierci swojego bohatera, wrócił do pracy w telenoweli!

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska ujawniła kulisy pracy w “Klanie”! Wielokrotnie chciała odejść z produkcji

Może Cię zainteresować