Pod powierzchnią (odc. 14): Odmieniona Marta zrobi wszystko, żeby odzyskać syna [ZWIASTUN]

2 sezon serialu Pod powierzchnią zmrozi Wam krew w żyłach. Główna bohaterka powróci ze zdwojoną siłą i nie podda się, dopóki nie odnajdzie swojego dziecka.
Pod powierzchnią sezon 2 odcinek 1

Marta Gajewska (Magdalena Boczarska) w 2 sezonie Pod powierzchnią oczywiście wróci do pracy w szkole. Jednak jej bohaterka bardzo się zmieni. Kiedy okaże się, że jej dziecko żyje, zacznie o nie walczyć. Ale czy mały Maks (Roch Rudnik), to … faktycznie jej synek? I co z drugim mężczyzną w jej życiu Maćkiem (Łukasz Simlat), ojcem małoletniej kochanki jej męża (Bartek Topa), Oli (Maria Kowalska)?

Zobacz: Krystian Wieczorek zdradził kilka tajemnic z planu „M jak miłość”. Oberwie mu się za to?

Marta jest przekonana, że urodziła Maksa ale to wcale nie musi być prawda. Jak się okaże, w tym samym czasie swoje dziecko rodziła Iga (Michalina Łabacz), późniejsza opiekunka chłopczyka. Co takiego zaszło w szpitalu, że Iga twierdzi, że Max jest jej synkiem i chce uciec z nim zagranicę? Być może syn Marty i Bartka zmarł wtedy, a pielęgniarka Ewa (Magdalena Smalara) razem z Gajewskim zamieniła dzieci. Gdy Iga się o tym dowiedziała, zażądała zwrotu syna. Dlatego Bartek, który miał romans z dziewczyną, zainscenizował całe porwanie… Ale Marta będzie szybsza: odzyska synka. Ale mały Max nie będzie się jednak czuł z mamą dobrze.

W 2 sezonie Pod powierzchnią Gajewska postanowi też zmienić swoje życie. Rozwiedzie się z niewiernym mężem, który sprawił, że w ciąży jest jego własna uczennica. Dziewczyna jednak zacznie się go bać i nie będzie chciała mieć z Gajewskim nic wspólnego. Może dlatego, że Marta ostrzeże ją przed Bartkiem, który uwielbia manipulować ludźmi.

Zobacz: Na dobre i na złe. Dlaczego Katarzyna Dąbrowska odeszła z serialu? Mamy komentarz aktorki

Wygląda też na to, że Marta wreszcie ulegnie namiętności do Maćka Kostrzewy. Wszystko wskazuje też na to, że nie będzie nalegała na to, by jego córka Ola trafiła do aresztu.

W 2 sezonie Pod powierzchnią Marta zmienia się bardzo. Z ofiary i kobiety w depresji, będzie kobietą, która walczy o siebie. To jest już zupełnie inny człowiek. Po raz kolejny przekonała się, że została przez męża oszukana, zdradzona. Bierze sprawy w swoje ręce, walczy o siebie… W momencie kiedy dziecko się znajduje okazuje się, że to dopiero początek kłopotów, że nic nie jest takie, jakim się wydaje – podkreśliła aktorka w rozmowie z se.pl.

Zobacz: Znamy największy sekret serialu „Pod powierzchnią”. Wiemy też, czy powstanie 3. sezon produkcji. Sprawdź!

Zobacz zwiastun:


×
×