Polak nowym Strażnikiem Teksasu! W kultowej roli zastąpi samego Chucka Norrisa

Już nie Chuck Norris, a aktor polskiego pochodzenia Jared Padalecki będzie wcielał się w Strażnika Teksasu w nowej wersji kultowego serialu!
Polak nowym Strażnikiem Teksasu! W kultowej roli zastąpi samego Chucka Norrisa

Polsko brzmiące nazwisko Padaleckiego nie jest tu przypadkiem – jego pradziadek ze strony taty mieszkał w Dziekanowicach niedaleko Krakowa i wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Dziadek, Willie Padalecki, już urodzony w Stanach, także ożenił się z Polką. Aktor nie wstydzi się swoich polskich korzeni i nawet zna kilka słów po polsku.

Zobacz: Dramat fanów „Na dobre i na złe”. Największa gwiazda produkcji rezygnuje z pracy w serialu!

Najważniejsze jest to, że aktor jest rodowitym Teksańczykiem! Jego tata to księgowy, a mama pracuje jako nauczycielka. Czy można sobie wyobrazić lepszego kandydata na nowego Strażnika Teksasu?

Oryginalny Strażnik Teksasu z Chuckiem Norrisem był emitowany w latach 1993-2001. Nową wersję z Jaredem Padaleckim pokaże zapewne CW lub CBS być może już w przyszłym roku. Tytuł oryginalny to Walker, Texas Ranger – Walker to nazwisko głównego bohatera, Cordella Walkera. To twardziel, który zajmuje się rozwikłaniem każdego przestępstwa w najbardziej elitarnej jednostce stanu. Walker za wszelką cenę chcę powrócić do swojej rodziny. Po działaniu pod przykrywką przez całe dwa lata, wdowiec i ojciec dwójki dzieci wreszcie jedzie w rodzinne strony. Tam okazuje się, że czeka go jeszcze więcej pracy.

Zobacz: Nowa przyjaźń w „M jak miłość”. Basia i Ania zastąpią w przyszłości Madzię i Kingę?

Wiadomo, że głównemu bohaterowi zostanie przydzielony partner do zadań specjalnych. Na razie nie wiadomo jednak, kto wcieli się w tę rolę, ale prawdopodobnie będzie to kobieta.

Padalecki został również jednym z producentów wykonawczych serialu. Twórczynią scenariusza do nowych odcinków Strażnika Teksasu została Anna Fricke, która ma w dorobku m.in. popularny i w Polsce serial Jezioro marzeń.

Zobacz: Karol Strasburger uśmiercony w „Pierwszej miłości”. Biznesmen nie przeżyje zawału serca?


×
×