×

Nie tylko Marta Wierzbicka wraca do „Na Wspólnej”! Producenci przekazali właśnie wspaniałą wiadomość! Będzie wielkie love story!

Do obsady Na Wspólnej wraca Marcin Chochlew! Wiele wskazuje na to, że jego serialowy bohater Filip i Marta (Joanna Jabłczyńska) po latach zejdą się!

Życie nie rozpieszcza Marty od dawna. Jednak w 2921. odcinku Na Wspólnej Filip zapewni Martę, że może na niego liczyć, że zawsze pomoże jej i ich synowi Ksaweremu (Adam Tomaszewski).

Filip i Marta rozstali się lata temu, bo Konarska uzależniła się od alkoholu, podobnie jak jej ojciec Roman (Waldemar Obłoza). Ale te kłopoty od dawna nie nękają Marty. Ledwo po tym, gdy ostatecznie rozprawiła się z Romą Lenarską (Julia Kamińska), która podstępnie chciała przejąć program, los zgotuje Marcie straszną próbę.

W 2921. odcinku Na Wspólnej (emisja 5 sierpnia) do Marty zadzwonią ze szkoły Ksawerego. Okazuje się, że chłopczyk jest chory i trzeba zabrać go do domu. A tymczasem Marta będzie musiała zostać w pracy – ma kolegium redakcyjne przed kolejnym programem i naprawdę nie może opuścić tego zebrania. Inaczej narazi się producentowi Bryckiemu (Piotr Duda). Co zatem zrobi zapracowana mama, by ratować sytuację? Choć szef Marty pozwoli jej jechać po malca, ona znajdzie rozwiązanie. Szybko zadzwoni do Filipa i poprosi, by zajął się synkiem.

Na szczęście Filip nie odmówi jej wsparcia. Zachowa się jak dżentelmen i wzorowy ojciec. Oznajmi Marcie, że by spokojnie zajęła się swoimi sprawami, a on posiedzi z Ksawerym. I to tak długo, jak to będzie konieczne. Dopiero po chwili Konarską najdzie refleksja, że tak naprawdę były mąż jest jedyną osobą, której może zaufać i którą może prosić o pomoc. Filip jest godny zaufania i może na niego liczyć. To sprawi, że byli małżonkowie bardzo się do siebie zbliżą. Kto wie, może scenarzyści Na Wspólnej pokuszą się o ponowne zeswatanie tej miłej pary? Wszak Marta i Filip błędy młodości mają już za sobą. Takie dojrzałe uczucie mogłoby im dać szczęście.

Zobacz: Eliza i Jarek z „Na Wspólnej” odwołają ślub, ale wciąż będą razem? Cielecki nie pozbędzie się biednego zięcia!

Zobacz: Elżbieta z “Na Wspólnej” po wypadku zmieni się w potwora. Skrzywdzi córkę Igora?

Zobacz: Serial “Na Wspólnej” zniknie z anteny TVN-U? Jedna z gwiazd pokazała zdjęcia z imprezy pożegnalnej

Może Cię zainteresować