Powstaje „Chilling Adventures of Sabrina”. 3 sezon popularnego serialu o nastoletniej czarownicy będzie wyjątkowo mroczny!

Nie tylko w serialu Lucyfer zobaczymy piekło. W tamtejsze czeluście zabierze nas też serial Sabrina (Chilling Adventures of Sabrina). Powstaje już trzeci sezon, a scenarzyści myślą także o czwartym sezonie.
Powstaje "Chilling Adventures of Sabrina". 3 sezon popularnego serialu o nastoletniej czarownicy będzie wyjątkowo mroczny!

Ostatnie chwile finału 2. sezonu przygód nastoletniej czarownicy każą przypuszczać fanom Sabriny (Kieran Shipka), że ich ulubiona bohaterka zejdzie do otchłani piekielnej. Musi przecież uratować Nicka (Gavin Leatherwood). W finałowym odcinku 2. sezonu Nick postanowił poświęcić się w imię większego dobra, lądując tym samym w Piekle. W ostatniej scenie sezonu Sabrina obwieszcza swym przyjaciołom, że zamierza udać się tam i uratować ukochanego. Czy oznacza to zatem, że w 3. sezonie Chilling Adventures of Sabrina zobaczymy Piekło?

Myślę, że możemy powiedzieć, że zejdziemy do piekła. Zmierzamy prosto do piekła. To bardzo fajne. To niebezpieczne, ale i ekscytujące. Uwielbiam Gavina i Rossa. Myślę, że kibicuję obydwu parom. Mam słabość do Harveya, bo jest długoletnim chłopakiem Sabriny w komiksach, ale nie mogę zaprzeczyć, że Sabrina i Nick stanowią dopasowany duet. Zatem tak, jest nadzieja dla fanów Harveya i Sabriny, ale Sabrina i Nick też bardzo się przyciągają – powiedział showrunner serialu Roberto Aguirre-Sacasa podczas TCA Press Tour.

Fani serialu chcieliby wiedzieć jak najszybciej, którego z chłopców panna Spellerman wybierze ostatecznie: czy będzie to uroczy Harvey (Ross Lynch) czy mroczny Nick. Jednak czy nieznoszący – także po trosze przez Sabrinę Harvey ma u niej szanse? W sumie młoda czarownica wciąż coś do niego czuje. Twórca Chilling Adventures of Sabrina na szczęście zapewnia, że nic nie jest jeszcze przesądzone! Przecież licealne miłości nastolatków bywają takie kruche!

Niestety, twórcy serialu raczej nie zdążą z owymi, tak oczekiwanymi odcinkami na Halloween. Może uda się więc na święta lub nowy rok?

Zobacz: Jakie seriale Polacy najczęściej oglądają w Internecie? Będziecie zaskoczeni ścisłą czołówką!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka”, “Przyjaciółki” czy “Pod powierzchnią”?

Zobacz: Ile zarabiają polskie, serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle za nią są nawet Małgorzata Kożuchowska i Basia Kurdej-Szatan!


×
×