Powstał 4 sezon serialu „Dom z papieru”! Kiedy premiera nowych odcinków?

Po zakończeniu trzeciego sezonu hiszpańskiej produkcji dla Netfixa – Domu z papieru (Casa de papel) nikt nie ma wątpliwości, że powinna powstać także część czwarta. Podobno już został nakręcony, co z resztą potwierdzają sami aktorzy! 
Powstał 4 sezon serialu "Dom z papieru"! Kiedy premiera nowych odcinków?

W ostatnim odcinku trzeciego sezonu Domu z papieru okazało się, że co prawda Rio (Miguel Herrán) wrócił do swoich kolegów Nairobi (Alba Flores) została postrzelona i nie wiadomo, czy przeżyje. Z koleib jest przekonany, że jego ukochana Lizbona (Itziar Ituño) nie żyje, a tymczasem ujął ją Angel (Fernando Soto) na polecenie drapieżnej inspektor Sierry (Najwa Nimri). Zgromadzeni w Banku Hiszpanii podwładni profesora rozpoczynają regularną wojnę z policją i rządzącymi, na których mają przecież rozliczne haki. W miejscu przechowywania hiszpańskich rezerw złota ukryte są też wszystkie brudne sekrety hiszpańskiego rządu.

Zobacz: Oglądacie „Dom z papieru”? Produkcja Netflixa podbiła serca polskich widzów. Kim są aktorzy, którzy wcielili się w główne role?

Dom z papieru 4 – kiedy nowy sezon?

Pytanie, czy i kiedy profesor dowie się, że Lizbona żyje i co zrobi z nią policja. Prawdopodobnie zechce wykorzystać byłą policjantkę do tego, by ująć sympatycznych złodziei. Równie interesujące jest to, czy Hiszpanie nadal będą popierać działania Profesora i jego przyjaciół. Do tej pory bowiem raczej nie atakowali jako pierwsi, teraz to zrobili i na pewno zranili wielu żołnierzy.

Zobacz: Zwiastun nowych odcinków “M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Dom z papieru - serial Netflix

Dom z papieru – serial Netflix

Tak jak w przypadku pierwszego sezonu serialu, gdy gang Profesora napadł na mennicę państwową, historia (w wersji przemontowanej dla Netflixa) ulegała zawieszeniu w ostatnim odcinku i by ją skończyć, potrzebny był drugi sezon. W przypadku napadu na Bank Hiszpanii, historia musi dobiec końca. Jak potwierdzili aktorzy serialu Dom z papieru, zdjęcia do czwartej serii zostały już skończone. To pozwala przypuszczać, że premiera wartego sezonu odbędzie się niebawem.

– Sukces naszej produkcji na całym świecie jest oszałamiający – podkreśla Alex Pina, twórca serialu. – Staraliśmy się napisać wszystko tak, żeby nie zawieść fanów kochających ten seria- dodał twórca Domu z papieru.

Kto wie, może czwarty sezon serialu będzie pięknym prezentem od Netflix pod choinkę?

Zobacz: Agnieszka z “Na Wspólnej” znów będzie pić! Ostatnio Darek wpędził ją w szpony nałogu. Co tym razem będzie powodem jej alkoholizmu?


×
×