×

Powstanie serial o Strzeleckich z „Przyjaciółek”? Bartek Kasprzykowski apeluje do władz Polsatu

Będzie spin-off serialu Przyjaciółki? O takim rozwiązaniu marzy Bartek Kasprzykowski, który w produkcji Polsatu wciela się w rolę Pawła Strzeleckiego.

Bartek Kasprzykowski bardzo lubi swoją rolę i obiecał widzom, że nie odejdzie z serialu z własnej woli. Wszystko to dzięki Magdzie Stużyńskiej, jednej z tytułowych bohaterek Przyjaciółek, z którą od lat grają w serialu raz mniej, raz bardziej zgodne małżeństwo Strzeleckich.

Działo się już wszystko w naszym wątku i to było ciekawe. Nie odejdę na własne życzenie bo gram z Magdą Stużyńską, która jest perłą w tej obsadzie. To jest dla mnie plus błogosławieństwo i przygoda życiowa. Cudem przetrwaliśmy , choć mamy za sobą kilka prób samobójczych alkoholizmów, wypadków, zdrad. Ale Paweł już nie jest wiarołomny, choć nie wiem, co jeszcze scenarzystki wymyślą– opowiadał aktor w internetowym czacie na stronie serialu.

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 163): Kolejna gra Wiktora. Zwyrodnialec kolejny raz upokorzy Patrycję!

Jak się okazało Kasprzykowski szukał inspiracji do roli Strzeleckiego… w ludziach, których zna na co dzień.

Szukałem wśród moich znajomych ludzi podobnych do Pawła. Jeden to dyrektor banku inni – handlarz samochodów i kolega aktor. Szukałem takich ludzi, którzy są pewni siebie i potrafią bezczelnie powiedzieć, o co im chodzi. 

Oczywiście aktor bardzo lubi swojego bohatera i chętnie będzie grał go dalej. Nie pogniewałby się, gdyby powstał oddzielny serial o Strzeleckich!

Zobacz: Joanna Liszowska pokazała się w wyprostowanych włosach! Efekt powala na kolana

Zróbmy oddzielny serial Strzeleccy – bo wszystko, co może przydarzyć się małżonkom, przytrafia się im. Jesteśmy szczęściarzami z Magda, że trafiliśmy na tak ludzki wątek. Tu nagromadziło się więcej nieszczęść niż normalnie w rodzinie – zauważył aktor.

I faktycznie , tę rodzinę spotkał straszne nieszczęście, bo scenarzyści postanowili uśmiercić jednego z bliźniaków Strzeleckich. Wszyscy aktorzy podeszli do tego bardzo emocjonalnie.

Gdy dowiedzieliśmy się z Magdą, że ten wątek będzie tak pokierowany, trudno było nam się z tym pogodzić. Granie żałoby po dziecku tak uważam ja moja partnerka Tamara Arciuch oraz Magda Stużyńska jest naprawdę ciężkie. Czemu Franek musiał zginać? Dla nas wszystkich to był szok. Nie wiem, kto na to wpadł. Nie wiem, dlaczego – podkreślił aktor podczas rozmowy z internautami.

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 164). Zuza ofiarą gwałtu? Nie zgadniecie, kto będzie jej oprawcą. Co za koszmar!

Bartek Kasprzykowski odpowiada na pytania widzów. Całe wideo:

Może Cię zainteresować