Poznaj szczegóły 4 sezonu „Stranger Things”. Na fanów czekają spore niespodzianki!

Dla wszystkich tych, którzy obejrzeli trzy sezony serialu Stranger Things było jasne, ze powstanie sezon czwarty. Ale fanów produkcji czekają wielkie zmiany. Jakie? 
Poznaj szczegóły 4 sezonu "Stranger Things". Na fanów czekają spore niespodzianki!

W 4. sezonie Stranger Things będziemy śledzić losy Byersów – Joyce (Winona Ryder), Willa (Noah Schnapp) i Jonathana (Charlie Heaton) oraz Jedenastki (Millie Bobby Brown) już poza rodzinnym miasteczkiem. Nastka straciła swoje moce. Niewykluczone, że znów udamy się na Kamczatkę. Czy to właśnie tam przebywają obecnie Demogorgon oraz tajemniczy Amerykanin?

Zobacz: Gaten Matarazzo ze „Stranger Thing” choruje na rzadką chorobę genetyczną. Aktor pomaga dzieciom, które mają ten sam problem

4. sezon Stranger Things – co się wydarzy?

Nadzieja, że może nim być poczciwy i dobroduszny Hopper (David Harbour), jest ogromna. Możliwe też, że chodzi o „ojca” Jedenastki, doktora Brennera (Matthew Modine). A co dzieje się z pozostałymi w Hawkins Dustinem (Gaten Mtarazzo), Mike’em (Finn Wolfhand) oraz Lucasem (Caleb McLaughin)? Na odpowiedź na te pytania będziemy musieli jeszcze poczekać.

Kiedy nastąpi premiera nowej serii ? Tego niestety jeszcze nie wiadomo. Prawdopodobne jest, ze najwcześniej będzie to za rok.
Wiadomo, że włodarze Netflixa zaplanowali już wieloletnią współpracę z twórcami Stanger Things (z braćmi Duffer).

Oczarowali rzesze widzów światem Stranger Things. Dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tym doskonałym duetem i wykorzystać ich wyjątkową wyobraźnię do stworzenia kolejnych projektów filmów i seriali, które podbiją serca naszych użytkowników – można przeczytać w oświadczeniu Teda Sarandosa, dyrektor ds. treści w Netflix.

Zobacz: Córka Umy Thurman jest zjawiskowo piękna! Właśnie poszła w ślady znanej matki i dołączyła do obsady hitowego serialu!

Stranger Things

Stranger Things

Natomiast sami Dufferowie podkreślają, że „nie mogą się już doczekać chwili, gdy będą mogli dzielić się z wami kolejnymi opowieściami”. I zapowiedzieli… że znów wrócą do Hawkins!

Nie zapowiada się więc tak radykalna zmiana, choć z pewnością Dufferowie wprowadzą nowych bohaterów, może też przeniosą w nieco inny czas akcję Stranger Things 4. Z kolei Gatan Matarazzo podkreśla, że aktorzy jeszcze nic nie wiedzą na temat fabuły sezonu czwartego, więc może potoczyć się w bardzo wielu kierunkach.

Zobacz: Quentin Tarantino zachwycił się Rafałem Zawieruchą! Polak usłyszał na czerwonym dywanie coś, o czym marzy każdy aktor! Opowiedział też o pracy ze światowymi gwiazdami [WIDEO]

View this post on Instagram

we need to be alone…with… our feelings ❤️

A post shared by Stranger Things (@strangerthingstv) on


×
×