Premiera „Pod powierzchnią 2”! Czy Marta odzyska swojego synka Maksia?

Drugi sezon serialu Pod powierzchnią z Magdaleną Boczarską, Bartłomiejem Topą i Łukaszem Simlatem już od 17 czerwca jest dostępny w player.pl. Premiera serialu na antenie TVN odbędzie się we wrześniu. Ale już teraz zdradzamy, co stanie się z głównymi bohaterami.
Pod powierzchnią sezon 2 odcinek 1

W 2. sezonie Pod powierzchnią Marta (Magdalena Boczarska) oczywiście przeżyje dramatyczne wydarzenia ze studniówki i znajdzie się w szpitalu. Wie już, że Bartek (Bartłomiej Topa) zdradzał ją z Olą (Maria Kowalska). Dlatego wystąpi o rozwód. Po tej traumie wreszcie dojdzie do siebie i pogodzi się ze śmiercią synka. Odwiedzi nawet jego grób. Postanowi uwolnić się od przeszłości i zacząć wszystko od nowa. Pytanie – sama czy z maćkiem (Łukasz Simlat), który się w niej podkochuje.

Marta nie zamierza oskarżać Oli. Ciężarna dziewczyna ze względu na śledztwo wciąż się ukrywa razem z Jankiem. Maturzystka, choć niby jest zakochana w rówieśniku, gdy zachoruje i znajdzie się w szpitalu, w gorączce zacznie jednak przyzywać Bartka! Co zrobią z tym jej rodzice? Bo w serialu ponownie pojawi się Ilona Ostrowska w roli mamy Oli. I czy jej pojawienie się w Polsce nie oznacza, że kobieta będzie się starała wrócić do byłego męża Maćka, który jednak jest zakochany w Marcie.

Maks wróci do matki?

Szkoda, że Marta jeszcze nie wie, że jej synek Maks jednak żyje – co wiedzą już widzowie serialu. Porwała go złowieszcza opiekunka Iga (Michalina Łabacz). Można przypuszczać, że Marta wreszcie dowie się – pod koniec sezonu, że Maksio jednak żyje. Bo na trop opiekunki wpadła prowadząca sprawę zabójstwa ojca Janka (Janusz Chabior) komisarz Byszewska (Małgorzata Hajewska- Krzysztofik). Kobieta odkryje, że jej własny syn siedzący w psychiatryku, Radek ( Mateusz Banasiuk) ma powiązania z niezrównoważoną Igą.

Ciekawe czy Radek był wmieszany w uprowadzenie chłopczyka i dlaczego tak naprawdę musi leczyć się w szpitalu psychiatrycznym?

Zobacz: Serialowi psychopaci: nie tylko Artur Skalski z „M jak miłość” sieje postrach wśród widzów! Kto jeszcze? Oto nasz ranking

Zobacz: To one miały najwięcej romansów! Inga z “Przyjaciółek” kontra Agnieszka z “M jak miłość”. Ilu miały kochanków?

Zobacz: Marek Mostowiak wraca do “M jak miłość”! Po wakacjach widzowie nieźle się zdziwią! Takiej sensacji jeszcze nie było!


×
×