Przyjaciółki 14 sezon. Joanna Liszowska obcięła włosy. Czy Patrycja też zmieni fryzurę?

Wreszcie to zrobiła! Po latach eksperymentowania z fryzurą, noszenia peruk i doczepek, Joanna Liszowska pokazała się światu z włosami do ramion. Czy jej Patrycja, którą gra w serialu Przyjaciółki, także radykalnie zmieni fryzurę na bardziej twarzową?

Tajemnicą poliszynela jest, że loki serialowej Patrycji to jedynie tzw. doczepy! Aktorka od dawna nosi prywatnie znacznie krótszą fryzurkę. Z niewiadomych powodów ukrywała przed światem, że ma znacznie krótsze włosy. W których, trzeba jej to przyznać, wygląda młodo, seksownie i dystyngowanie. Z drugiej strony jednak każda kobieta lubi zmiany, a ta metamorfoza naprawdę Joannie wyszła na dobre.

Czy zatem nowe uczesanie zobaczymy także w Przyjaciółkach 14? Niestety nie… bo od czego są doczepy, które tak pasują do tej postaci. Na pewno długie włosy widać na jedynym zdjęciu Joanny Liszowskiej i Pawła Deląga z planu 14 sezony serialu Przyjaciółki. Widać na nim długie loki. I jak można się domyślić, para w najnowszym sezopawenie wcale się nie rozstanie.

Niestety Patrycja popełni fatalny błąd: zatrudni do malej Klary opiekunkę (Maria Pawłowska), kompletnie nieodpowiedzialną osobę!

Ta moja opiekunka też ma zupełnie inne zajęcie, które wiąże się z wyzywającymi strojami i makijażem – powiedziała aktorka dla party.pl. Maria Pawłowska.

Na razie Joanny nie ma na planie serialu choć nie pojechała na wakacje. Dosłownie za kilka dni ma premierę w teatrze 6. Piętro i tam spędza dosłownie każdą chwilę przygotowując się do premiery przedstawienia Piękna Lucynda. W spektakli grają także inne gwiazdy serialowe, m.in. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski z M jak miłość.

Zobacz: Joanna Liszowska nagle ścięła połowę włosów! Po rozwodzie zmieniła się w seksowną nastolatkę bez „makaronu” na głowie!

Zobacz: Gwiwazda „M jak miłość” w „Przyjaciółkach”: tradycyjnie moja postać bardzo namiesza. Wiecie, o kogo chodzi?

Zobacz: Stefan Pawłowski w Przyjaciółkach! UWiedzie jedną z głównych bohaterek?


×
×