Tajemniczy ślub w serialu „Przyjaciółki”. Która z bohaterek stanie na ślubnym kobiercu? My już wiemy!

To dopiero niespodzianka! Będą łzy, rozstania i powroty, a nawet ślub! Już wiemy, co się wydarzy w 14. sezonie Przyjaciółek. Sami będziecie zaskoczeni takim rozwojem wydarzeń.
Przyjaciółki, Patrycja (Joanna Liszowksa), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha)

Huczne przyjęcie to być może ślub Julki (Nicole Bogdanowicz) szykuje się w 14. sezonie serialu Przyjaciółki. Czyżby Anka (Magdalena Stużyńska) została niebawem teściową Rafała (Konrad Jałowiec), którego dziewczyna odtrąciła, bo nie interesował się ani nią ani małym Oliwierkiem?Wypłynęło właśnie zdjęcie z planu Przyjaciółek, na którym wszytskie panie są w weselnych strojach, a dekoracje w tle również wskazują na taką uroczystość.

Kto w Przyjaciółkach wyjdzie za mąż?

Od kiedy Julka sama została mamą, Anka nieustannie drży o nią i wnuka. Oliwier jest owocem wpadki, którą córka Anki zaliczyła razem ze swoim chłopakiem. Niestety, nie stanął on na wysokości zadania i nie został prawdziwym tatą dla Oliwierka. Julka też bardzo długo nie potrafiła się odnaleźć w roli mamy. Próbowała oddać nawet malucha do adopcji. A macierzyńskie obowiązki po prostu ją przerastały, więc opieka nad wnukiem spadły głównie na Strzelecką i jej męża (Bartek Kasprzykowski). Teraz jednak można się domyślać, że dziewczyna wreszcie znajdzie życiowego partnera.

Ale na zdjęciu zamieszczonym przez Sokołowską, oprócz przyjaciółek oraz Julki, widać także… Adama Adamonisa, który w serialu wciela się w rolę pierwszego męża Ingi (Małgorzata Socha). To też ważna wskazówka, bo prawdopodobnie pod koniec 14. sezonu Przyjaciółek ta para ponownie się zejdzie. Inga wie jednak doskonale, że Andrzej ma słabość do kobiet i na pewno nie jest wzorem wierności. Lecz z drugiej strony jest sympatyczny i troskliwy. Kocha też swoją córkę Hanię (Pola Figurska). Być może Inga uzna, że warto dać mu jeszcze jedną szansę… Na pewną za namową Andrzeja ostatecznie zerwie z Maksem (Mateusz Janicki), z którym łączył ją namiętny seks, a potem chyba coś jeszcze. Co prawda Maks będzie gotowy na poważny, prawdziwy związek, ale wtedy Inga po prostu się rozmyśli! Chyba w końcu dojdzie do wniosku, że jedynym facetem, który naprawdę ją kręci jest właśnie Andrzej.

Zobacz: Tajemnica 14. sezonu „Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł przeżyje, ale Anka nie będzie miała z nim łatwego życia!

Zobacz: Wydało się skąd pochodzą odjechane ciuchy z serialu “Przyjaciółki”! Kosztują grosze!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?


×
×