Przyjaciółki: Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!

Anita Sokołowska przejdzie metamorfozę na oczach widzów Przyjaciółek. Jej bohaterka nie będzie już wygadaną pracownicą banku, a... No właśnie. Jej nowy fach nieźle Was zaskoczy! 
Nowe wcielenie Zuzy z "Przyjaciółek". Rzuci pracę w banku! Co dalej? Tego się nie spodziewaliście!

Zuza (Anita Sokołowska) z Przyjaciółek to silna i odważna kobieta. Ciężko pracuje na swój zawodowy sukces. Dba także o rodzinę – a ma dwóch synów i męża, z którym także wiele przeszła. Janek (Marek Bukowski) zdradził ją, a potem ona zdradziła jego. Gdy ich skoki w bok wyszły na jaw, musieli stawać na rzęsach, żeby uratować to, co ich łączy. Udało się.

To jednak nie koniec komplikacji w życiu Zuzy. Wszystko wskazuje na to, że w premierowych odcinkach Przyjaciółek 14 czekają ją problemy, tym razem w życiu zawodowym. Dlaczego? Trudno to teraz przewidzieć. Być może Zuza zaliczy potężną wpadkę, co w bankowości jest niedopuszczalne! Być może wkroczy na konfliktową ścieżkę ze swoją szefową? To zawsze się źle kończy. O tym, co dokładnie się wydarzy dowiemy się dopiero we wrześniu w Polsacie. Już teraz jednak wiadomo, czym zajmie się Markiewicz!

Anita Sokołowska i Marcin Korcz opublikowali zdjęcia z planu. Fani domyślili się prędko, że zajmą się sprzątaniem! Cóż… Pewnie nie w takiej roli wyobrażaliście sobie Zuzę. A obecność Dagmara pewnie nie jest tam przypadkowa. On razem z nią prawdopodobnie straci pewny stołek w banku. Razem będą musieli sobie radzić, by dalej zarabiać na życie.

Zobacz: Tajemnica 14. sezonu “Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł przeżyje, ale Anka nie będzie miała z nim łatwego życia!

Zobacz: Tajemniczy ślub w serialu „Przyjaciółki”. Która z bohaterek stanie na ślubnym kobiercu? My już wiemy!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?


×
×