×

Kolejny ślub w „Przyjaciółkach”? Tym razem na ślubnym kobiercu stanie Inga Gruszewska!

I to jest informacja, na którą wielu czekało. Jeden z aktorów Przyjaciółek zdradził, że powstanie 15 sezon serialu, a w nim Inga po raz kolejny wyjdzie za mąż!

Inga z Przyjaciółek do tej pory nie miała szczęścia w miłości. W pierwszym sezonie była żoną Andrzeja (Adam Adamonis), ale ten zdradził ją i zostawił razem z córeczką Hanią (Pola Figurska) dla innej. Ingę to załamało, ale niedługo potem znalazła sobie pierwszego kochanka na zjeździe klasowym. Rafał (Michał Rolnicki) był jej dawną miłością.

Zobacz: Przyjaciółki. Patrycja odkryje romans Wiktora! Jeleński umawia się na schadzki do hotelu

Następnie Indze zawrócił w głowie kolejny facet – Piotr (Mariusz Zaniewski). Gdy przeprowadziła się, poznała kolejnego, nienośnego sąsiada Szymona (Filip Bobek), w przypadku którego zasada „kto się czubi ten się lubi” zadziałała genialnie. Po rozstaniu z Szymonem w życiu Ingi pojawił się Robert (Krzysztof Wieszczek). Inga brała ten związek na poważnie. Urodziła mu córeczkę! Kiedy Robert przestał okazywać jej zainteresowanie, pojawił się młody fotograf Jacek (Konrad Eleryk). Inga zdradziła z nim Roberta. A gdy ten dowiedział się o skoku w bok ukochanej, rzucił Ingę. W tym samym czasie miłość Indze wyznał Adrian Żółkowski (Kamil Maćkowiak). Potem Inga zwróciła uwagę na Maksa (Mateusz Janicki), który miał jej jedynie poprawić samopoczucie i dawać niebiański seks, ale między nimi zaiskrzyło. W kolejnych odcinkach Przyjaciółek Inga prawdopodobnie wróci do.. Andrzeja.

Zobacz: Przyjaciółki. Patrycja odejdzie od Wiktora! Dopiero teraz przejrzy na oczy i zorientuje się, że związała się z psychopatą

O wszystkim wygadał się serialowy Andrzej. Adam Adamonis przyznał, że widział już scenariusz 15 sezonu Przyjaciółek i tam prawdopodobnie będziemy świadkami jego ślubu z Małgosią Sochą, czyli ekranową Ingą.

Jest bardzo dobry scenariusz, będzie więcej wątków komediowych. Nasze perypetie z Małgosią Sochą, czyli z Ingą, będą jeszcze ciekawsze niż w tej serii. Kto wie, może to małżeństwo na planie będzie pierwsze. Nie znikam, wręcz odwrotnie. Będę dalej mieszał w jej życiu. Mamy małżeństwo ex i może małżeństwo – powiedział aktor w Party.pl

Zobacz: Joanna Liszowska szczerze o roli Patrycji Kochan z „Przyjaciółek”: „Nie rozumiem jej”

Może Cię zainteresować