×

Przyjaciółki 15 sezon: Dobre wieści dla fanów serialu. Aktorki zdradziły więcej, niż przypuszczaliśmy!

Czekacie na nowe odcinki serialu Przyjaciółki? Aktorki wcielające się w główne role rozpieszczają nas zdjęciami z planu. Teraz już wiemy, co się wydarzy! 

„PRZYJACIÓŁKI” 15 SEZON OD MARCA W POLSACIE

Już w marcu na antenie Polsatu zadebiutuje premierowy sezon serialu Przyjaciółki. To, co dokładnie wydarzy się na ekranie, jest oczywiście trzymane w ścisłej tajemnicy. Wszystko po to, by ze zepsuć zabawy widzom. Aktorki umieszczają jednak w sieci mnóstwo zdjęć z planu i przy tym „niechcący” zdradzają, czego możemy się spodziewać.

Zobacz: Joanna Liszowska szczerze o roli Patrycji Kochan z „Przyjaciółek”: „Nie rozumiem jej”

Nie jest tajemnicą, że widzowie serialu tylko czekają na jakieś przecieki z planu. Z jednej strony nie chcą psuć sobie radości z oglądania premierowych odcinków, z drugiej chcą zaspokoić swoją ciekawość.

[wp_quiz id=”964″]

Wiadomo już, że Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) przeżyją kolejny dramat. Tym razem stracą cały majątek w bezlitosnym pożarze.

Wszystko na ten temat znajdziesz tutaj: Przyjaciółki 15 sezon. Pożar w domu Strzeleckich. Anka i Paweł stracą dorobek całego życia!  

Wiele wskazuje jednak na to, że aż tak źle nie będzie. Zobaczcie tylko to zdjęcie!

Dobrze jest też widzieć wszystkie przyjaciółki w komplecie. To najlepszy dowód na to, że plotki o rozpadzie wielkiej ekranowej przyjaźni są dalekie od prawdy! Głęboko wierzymy w to, że Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka nadal będą trzymać się razem. Wspierają się, rozumieją i wzajemnie podnoszą na duchu. W końcu nie od dziś wiadomo, że najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Może Cię zainteresować