Przyjaciółki (odc. 171): Tęsknisz za Zuzą, Anką, Ingą i Patrycją? Mamy najnowsze zdjęcia z planu

Fani Przyjaciółek już drepczą z niecierpliwością w oczekiwaniu na nowe odcinki. Kiedy premiera 15 sezonu i co wydarzy się w życiu głównych bohaterek?
Przyjaciółki (odc. 171): Tęsknisz za Zuzą, Anką, Ingą i Patrycją? Mamy najnowsze zdjęcia z planu

„Przyjaciółki” 15 sezon od marca w Polsacie

Na kolejny sezon Przyjaciółek czekamy z niecierpliwością, jak wielu z Was. To szalenie ekscytujące, tym bardziej, że na początku nikt nawet nie przypuszczał, że powstanie aż tyle odcinków! Ten o numerze 171 zobaczymy najpewniej w marcu 2020 roku. Wtedy też Polsat ruszy pełną parą z prezentacją wiosennej ramówki.

Co wydarzy się w życiu głównych bohaterek? Wiadomo już, że Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) przeżyją kolejny dramat. Po śmierci syna, czeka ich utrata całego majątku! W premierowych odcinkach Przyjaciółek ich dom pod Warszawą stanie w płomieniach! Wszystko na ten temat znajdziesz tutaj: Przyjaciółki 15 sezon. Pożar w domu Strzeleckich. Anka i Paweł stracą dorobek całego życia!  

Anita Sokołowska zdradziła już, że jej bohaterka i ekranowy Jasiek (Marek Bukowski) nadal będą mieli ze sobą do czynienia. Czy będą spotykać się tylko przy okazji podziału rodzicielskich obowiązków? A może do siebie wrócą? Na szczegóły trzeba jeszcze trochę poczekać.

Tymczasem Patrycja (Joanna Liszowska) nadal będzie opiekować się Klarą. Czy rozwiąże zagadkę i dowie się, kto jest biologicznym ojcem dziewczynki? Pewnym jest już, że nie jest to Wiktor (Paweł Deląg), ani Adam (Jan Wieczorkowski). Sprawa nie jest więc prosta…

A co z Ingą (Małgorzata Socha)? Gruszewska postanowiła dać Maksowi (Mateusz Janicki) jeszcze jedną szansę. Ale wiadomo już, że to nie spodoba się Andrzejowi (Adam Adamonis), który w nowej serii zrobi dosłownie wszystko, żeby odzyskać byłą żonę. Aktor zasugerował nawet, że w 15 sezonie Przyjaciółek być może znów spotkają się przed ołtarzem!

Zobacz: Joanna Liszowska szczerze o roli Patrycji Kochan z „Przyjaciółek”: „Nie rozumiem jej”

Co by się nie działo, na pewno będzie intrygująco. Aktorki opublikowały właśnie kilka świeżych zdjęć z planu. Wszystkie są całe i zdrowie i to dla nas najważniejsze!


×
×