Przyjaciółki 15 sezon: Pożar w domu Strzeleckich. Anka i Paweł stracą dorobek całego życia!

Straszne zdjęcia z planu 15. sezonu serialu Przyjaciółki! Widać na nich pożar i przerażenie. Która z bohaterek straci dobytek? Czy znowu ktoś straci życie?
Przyjaciółki 15 sezon: Pożar w domu Strzeleckich. Anka i Paweł stracą dorobek całego życia!

Na zdjęciach, które wyciekły z planu serialu Przyjaciółki, widać bardzo dramatyczne sceny. Buchający ogień, Anka (Magdalena Stużyńska) w masce, a obok żony także Paweł (Bartek Kasprzykowski). Oboje siedzą w helikopterze. Czyżby w domu Strzeleckich szykowała się kolejna katastrofa oraz… śmierć?

Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon. Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

Nie ma wątpliwości, że to zdjęcia do 15 sezonu serialu Przyjaciółki. Scenarzyści znów najmocniej doświadczają właśnie Strzeleckich, którzy w 14 sezonie rozpaczali z powodu śmierci jednego z synów. „Dzieję się…” i „Uwaga ujęcie” głoszą podpisy na zdjęciach w Instastory Joanny Liszowskiej czyli serialowej Patrycji. I wszystko wskazuje na to, że tym razem znów ktoś zginie…

Sprawdź: Przyjaciółki (odc. 170): Patrycja Kochan odnajdzie ojca Klary? Zaskakujący finał sezonu!

Może chodzi o Julkę (Nicole Bogdanowicz), która w finale sezonu 14. wychodzi za mąż za Antka? Niestety, to szczęście okaże się słodko gorzkie. Sympatyczna córka Anki ma teściów z piekła rodem. Rodzice Antka (Maciej Zuchowicz) Ludmiła (Joanna Gonschorek) i Karol (Piotr Kaźmierczak) Rogalscy nie będą potrafili zaakceptować, że ich ukochany synek związał się z dziewczyną, która ma już dziecko – Oliwiera (Jakub Szaławiński). Może pożar będzie wynikiem spotkania Strzeleckich z Rogalskimi?

Cokolwiek by się nie stało, prawdopodobnie Strzeleccy z synem będą musieli poszukać nowego mieszkania. Swoją drogą ciekawe, czy prawnicy ubezpieczyli ich stary dom. Jeśli tak, są szanse, że uda się odzyskać pieniądze za odszkodowanie, nawet jeśli Anka i Paweł będą musieli wejść na drogę sądową. To pestka dla starych sądowych wyjadaczy! Jeśli nie, będzie trudno. Bo na pewno spłukali się na ślub córki i nie dysponują szczególnie dużymi oszczędnościami. A przecież nawet wynajęcie mieszkania w Warszawie kosztuje krocie, nie mówiąc już o jego kupnie. Czy w 15. sezonie Przyjaciółek Strzeleccy znajdą dach nad głową?

Zobacz: Kolejny ślub w „Przyjaciółkach”? Tym razem na ślubnym kobiercu stanie Inga Gruszewska!


×
×