Przecieki z 15. sezonu serialu „Przyjaciółki”. Aktorki pracują na planie w dresach i bez makijażu!

Nie jest już tajemnicą, że trwają prace na planie kolejnego sezonu serialu Przyjaciółki. Co dzieje się na planie? Są pierwsze przecieki! 
Przecieki z 15. sezonu serialu "Przyjaciółki". Aktorki pracują na planie w dresach i bez makijażu!

Jeśli są z nami fani serialu Przyjaciółki, to wiedza już doskonale, że w najbliższy czwartek w Polsacie zobaczymy przedostatni odcinek serialu. Co się wydarzy?

Czytaj: Morderstwo w serialu „Przyjaciółki”?! Zuza będzie bronić się przed zboczeńcem Igorem

Opis, streszczenie 169 odcinka:

Patrycja (Joanna Liszowska) w końcu zerwie z Wiktorem (Paweł Deląg) i będzie mogła liczyć na pomoc wiernego przyjaciela. Niestety podczas wyładowywania rzeczy z samochodu dojdzie do poważnego wypadku, w wyniku którego Kochan i mała Klara trafią do szpitala. Na miejscu okazuje się, że dziewczynka potrzebuje dawcy, ale Jeleński nie jest z nią spokrewniony! Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska0 pomaga Julce (Nicole Bogdanowicz) w przygotowaniach do ślubu. Przekonuje córkę, że powinna cieszyć się swoim wielkim dniem mimo tragedii, jaka spotkała ich rodzinę. Maks (Mateusz Janicki) nie potrafi zapanować nad zazdrością i urządza Indze (Małgorzata Socha) sceny. Za to Zuza (Anita Sokołowska) postanawia zmienić zamki w drzwiach. Nie wie, że w jej domu już ktoś jest.

Potem jeszcze tylko 170 odcinek i zimowa przerwa w nadawaniu serialu.

Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon. Zuza wybaczy Jankowi? Poznaj kulisy nowych odcinków serialu

Będzie kontynuacja!

To jednak nie koniec losów głównych bohaterek. Aktorki wkroczyły już na plan i pracują nad nowymi odcinkami, które trafią do emisji wiosną 2020 roku. Jedno ze zdjęć opublikowała już Anita Sokołowska zdradzając tym samym, że jej bohaterka i ekranowy Jasiek (Marek Bukowski) nadal będą mieli ze sobą do czynienia. Czy będą spotykać się tylko przy okazji podziału rodzicielskich obowiązków? A może do siebie wrócą? Na szczegóły trzeba jeszcze trochę poczekać.

Zobacz też tutaj: Przyjaciółki 15 sezon. Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

Tymczasem świeżutkie zdjęcie dodała właśnie Joanna Liszowska. Serialowa Patrycja zdradziła, że wspólnie ze swoimi przyjaciółkami – Zuzą, Ingą i Anką – wybrała się na fitness. Te sceny mogły powstać dość szybko. Weźmy pod uwagę choćby fakt, że nasze gwiazdy ubrane są jedynie w dresy, a na twarzach nie mają ani grama makijażu! Tu stylistki i makijażystki nie miały więc wiele pracy.

Jak Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska wyglądają bez makijażu? Zobaczcie tylko TO zdjęcie!


×
×