×

Przyjaciółki 15 sezon: Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

Świetna informacja dla fanów serialu Przyjaciółki. Już zacieramy ręce! Też nie możecie się doczekać?

Jesteśmy dopiero na półmetku 14 sezonu Przyjaciółek, a już ruszają prace na planie kolejnego sezonu. Plotki o tym, że obecna seria będzie ostatnią okazały się nieprawdziwe. Aktorzy zaczynają już zdjęcia do 15 sezonu!

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 166): Wiktor oświadczy się Patrycji! Kochan znów wyjdzie za tyrana? [ZWIASTUN]

O wszystkim poinformowała Magdalena Czerwiec, agentka gwiazd:

Aktorzy lada moment pokażą pewnie zdjęcia z nowych odcinków. Tymczasem sprawdźcie, co wydarzy się w ostatnim odcinku Przyjaciółek 14 sezonu.

Co zobaczymy w 170 odcinku Przyjaciółek? Opis, streszczenie:

Po wielu perypetiach miłosnych, Inga (Małgorzata Socha) i Maks (Mateusz Janicki) postanawiają spróbować prawdziwego związku. Chcą oficjalnie być razem. Nie podoba się to Hani (Pola Figurska) oraz Andrzejowi (Adam Adamonis). Antek przywozi do domu Strzeleckich swoich rodziców, by jeszcze przed ślubem poznali Julkę (Nicole Bogdanowicz). Okazuje się, że jego rodzice nie mieli pojęcia o istnieniu Oliwiera. Dla Julki pierwsze spotkanie z teściami nie zwiastuje dobrej relacji na przyszłość.

Zobacz: Powstanie serial o Strzeleckich z „Przyjaciółek”? Bartek Kasprzykowski apeluje do władz Polsatu

Zuza (Anita Sokołowska) zabiera się bardzo poważnie za poszukiwania nowej pracy. Sprawa jest jeszcze trudniejsza niż podejrzewała. Po wieściach o braku pokrewieństwa Wiktora (Paweł Deląg) z Klarą, Patrycja (Joanna Liszowska) namawia Adama (Jan Wieczorkowski) do zrobienia badań DNA. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, istotnym jest ustalenie kto jest ojcem dziewczynki.

Zobacz: Andrzej z „Przyjaciółek” prywatnie. Adam Adamonis opowiedział o swoim życiu uczuciowym

W 15 sezonie Przyjaciółek dowiemy się więc jak Inga i Maks poradzą sobie w oficjalnym związku. Przekonamy się, czy Julka będzie szczęśliwą mężatką. Sprawdzimy także, jak Zuza i Patrycja radzą sobie w roli singielek.

 

Może Cię zainteresować