Przyjaciółki 15 sezon. Janek i jego nowa kochanka pogrążą Zuzę. Markiewicz stoczy się na dno

Zawali jej się życie zawodowe i osobiste. W finale 14. sezonu Przyjaciółek Zuza (Anita Sokołowska) została bez pieniędzy, pracy oraz męża. Ma też nieprzyjemne wspomnienia po probie gwałtu przez szwagra (Stefan Pawłowski). Czy jej sytuacja poprawi się w 15. sezonie Przyjaciółek?
Przyjaciółki 15 sezon. Zuza bez męża i pracy stoczy się na dno. Co z dziećmi?

Wszystko wskazuje na to, że w 15 sezonie Przyjaciółek wcale nie będzie lepiej… Zuza wpadnie nie tylko w czarną otchłań rozpaczy, ale i będzie miała problemy z alkoholem. Do tego dołączą się kolejne kłopoty. Bo niestety Markowskiej przestanie się powodzić. Zuza straciła pracę pani dyrektor w banku i w wyniku machlojek zarządu, trafiła na rynek pracy z wilczym biletem. Wylądowała na bruku bez poduszki finansowej: niestety Janek (Marek Bukowski), z którym się rozstała, wcześniej stracił wszystkie jej oszczędności…

Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon. Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

Co dalej zrobi Zuza? Natłok problemów i zmartwień sprawi, ze Zuza, tak do tej pory pewna siebie, załamie się. Skąd to wiadomo? Na Instartory serialowej Anki czyli Magdaleny Strużyńskiej zamieszczono krótki film z planu 15. sezonu serialu. Widać na nich ciasne wnętrze i Zuzę, która jest bezbronna, załamana!

A przyjaciółki nie są w stanie nic poradzić nie tylko na jej problemy ze zdobyciem nowej pracy, ale przede wszystkim na tęsknotę za Jankiem. Niestety, mąż Zuzy spotyka się już z piękną trenerką fitness, Sabiną (Anna Jażdżyk).

Zobacz: Kolejny ślub w „Przyjaciółkach”? Tym razem na ślubnym kobiercu stanie Inga Gruszewska!

Dopiero teraz Zuza zda sobie sprawę, że to Janek jest miłością jej życia i tylko z nim chce żyć. Czy będzie o niego walczyła z inną ślicznotką? I jak Markowska poradzi sobie z tym wszystkim? Odreaguje, bawiąc się do upadłego ze swoim asystentem Dagmarem (Marcin Korcz). Może to z nim ułoży sobie na nowo życie? Niestety, prawdopodobnie w 15 sezonie Przyjaciółek powróci dręczyciel Zuzy, czyli jej szwagier Igor. Czy postanowi ukarać jakoś kobietę za to, ze go nie chciała? O tym przekonamy się dopiero wiosną w Polsacie.

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 170) Ślubna sesja Julki Strzeleckiej. Co za fotki!


×
×