Przyjaciółki 15 sezon: Zuza wybaczy Jankowi? Poznaj kulisy nowych odcinków serialu

Zuza (Anita Sokołowska) i  Janek (Marek Bukowski) mają na swoim koncie wzloty i upadki. Co wydarzy się w ich związku w premierowych odcinkach serialu Przyjaciółki
Przyjaciółki 15 sezon: Zuza wybaczy Jankowi? Poznaj kulisy nowych odcinków serialu

W Przyjaciółkach Zuza i Janek mogliby być parą idealną, ale producenci rzucili im kłody pod nogi. To oczywiście cieszy aktorów, bo jak się sporo dzieje, to praca na planie jest dużo ciekawsza. To samo tyczy się widzów, którzy przecież nie chcą oglądać nudnej miłosnej sielanki.

Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon. Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

Los nie rozpieszcza zakochanych bohaterów. Wzięli skromny i szybki ślub w ogrodzie, gdy Zuzie groziła śmierć. Janek zniósł ją do ołtarza na rękach, bo nowotwór odebrał jej siły. Potem Zuza wyjechała na leczenie do USA. Wtedy Janek zdradził ją ze swoją wspólniczką (Tamara Arciuch). Zuza niczego nieświadoma wskoczyła do łóżka swojemu lekarzowi (Łukasz Konopka). Gdy zdrady wyszły na jaw, ich związek prawie się rozpadł. Prawie, bo jednak rozum podpowiedział im, że są sobie pisani. Wybaczyli. Próbowali żyć spokojnie dalej.

Niestety w aktualnym sezonie serialu Janek dużo pracuje w delegacji. Zuza tymczasem bawi się w najlepsze z jego bratem. Igor (Stefan Pawłowski) sprawiał na początku wrażenie sympatycznego, wyluzowanego mężczyzny. Markiewicz przekonała się jednak, jaki jest brutalny i bezwzględny, gdy próbował ją zgwałcić! Na policji została wyśmiana, a mąż nie zrozumiał tego, co zaszło. Próbował uciąć temat i ukryć to przed pozostałymi członkami rodziny.

Zobacz więcej: Przyjaciółki (odc. 167): Koniec Zuzy i Janka. Głowacki będzie dla niej podły!

Zuza z Przyjaciółek najwyraźniej ma dość zamiatania spraw pod dywan. W premierowym odcinku raz na zawsze da Jankowi do zrozumienia, że nie chce z nim być. Czy to definitywny koniec tej pary? Niekoniecznie. Mają przecież syna.

Obecnie aktorzy pracują na planie 15 sezonu Przyjaciółek. Anita Sokołowska zdradziła, że towarzyszy jej Marek Bukowski. Czy to znaczy, że Janek odzyska Zuzę? A może to będą tylko oficjalne spotkania ze względu na dobro dziecka? O wszystkim przekonamy się niestety dopiero wiosną 2020 na antenie telewizji Polsat.

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 167): Inga urodzi Maksowi dziecko? Trzecia ciąża Gruszewskiej


×
×