Ślub Maksa w „Przyjaciółkach”. Inga z zemsty zniszczy ceremonię kochanka!

W nowych odcinkach Przyjaciółek Inga (Małgorzata Socha) dowie się, że jej były kochanek zamierza wziąć ślub. Gruszewska wpadnie w szał! Zniszczy mu ceremonię?
Ślub Maksa w "Przyjaciółkach". Inga z zemsty zniszczy ceremonię kochanka!

W poprzednim sezonie Przyjaciółek Inga flirtowała z Maksem (Mateusz Janicki) i próbowała się w nim nie zakochać, ale oczywiście jej plan legł w gruzach. Problem tylko w tym, że on traktował ją jasno – to był układ tylko na seks. Nie było mowy o miłości, amorach i wspólnym życiu. Inga miała tego dość, więc rozstała się z niepewnym kochankiem.

Zobacz: Największa zagadka „Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł nie umrze, ale Anka nie poradzi sobie z jego nowym wcieleniem

Jakie będzie jej zdziwienie, gdy w 160 odcinku Przyjaciółek dowie się, że Maks bierze ślub i to z dziewczyną, którą poznał w internecie!

-Ty bierzesz ślub?
-Dziękuję za gratulacje – odpowie Maks widząc zaskoczenie swojej ex kochanki.

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka’, “Przyjaciółki”, czy “Pod powierzchnią”?

Gruszewska o wszystkim opowie Dorotce (Agnieszka Sienkiewicz), a ta oczywiście poradzi jej, co zrobić:

-Ty to jednak pipa jesteś. W życiu nie pozwoliłabym na takie upokorzenie.
-Mam iść na ceremonię i ją rozwalić?
-Cóż prostszego? – zdziwi się Dorotka uznając, że pomysł jest tak prosty, że nasuwa się na myśl sam.

Co wydarzy się w nowych odcinkach Przyjaciółek? Inga wparuje na ślub Maksa i zrujnuje mu ceremonię! Upokorzy także pannę młodą. Ale, co będzie chciała osiągnąć? Czyżby planowała odzyskać przystojniaka? A może tylko chce dać mu w kość? O tym przekonamy się już jesienią w Polsacie.

Zobacz: Przyjaciółki. Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!

Zwiastun 14. sezonu “Przyjaciółki”:


×
×