Już dziś wielki finał serialu „Przyjaciółki”. Co wydarzy się w ostatnim odcinku tej serii? [GALERIA}

14 sezon Przyjaciółek dobiega końca. Przerwa w emisji najpopularniejszego serialu Polsatu jest nieunikniona. Co wydarzy się w 170 odcinku?
Już dziś wielki finał serialu "Przyjaciółki". Co wydarzy się w ostatnim odcinku tej serii? [GALERIA}

Serial Przyjaciółki miał mieć jeden sezon, dwa, trzy… Ale nikt nie wróżył produkcji tak wielkiego sukcesu! Przed nami ostatni odcinek produkcji o Ance (Magdalena Stużyńska), Zuzie (Anita Sokołowska), Indze (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska). Co się wydarzy w 170 odcinku serialu? (emisja w czwartek 28.11.2019 na antenie telewizji Polsat).

Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon. Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

Opis, streszczenie:

W ostatnim odcinku 14 sezonu Przyjaciółek Inga i Maks postanawiają oficjalnie zostać parą. To nie podoba się Hani (Pola Figurska) i Andrzejowi (Adam Adamonis). Tymczasem nowy wybranek Julki (Nicole Bogdanowicz) przywozi do domu Strzeleckich swoich rodziców, by w końcu poznali Julkę. Okazuje się, że para nie miała pojęcia o tym, że dziewczyna ma już dziecko. Pierwsze spotkanie z przyszłymi teściami przebiega więc w dość niezręcznej sytuacji.

Zobacz: Kolejny ślub w „Przyjaciółkach”? Tym razem na ślubnym kobiercu stanie Inga Gruszewska!

Za to Zuza jest coraz bardziej zestresowana z powodu braku pracy. Nikt jednak nie chce jej zatrudnić na takich warunkach, na których jej zależy. Patrycja dowiaduje się natomiast, że Wiktor (Paweł Deląg) nie jest spokrewniony z Klarą. Namawia Adama (Jan Wieczorkowski), by zrobił badania DNA.

Co wydarzy się dalej? Odpowiedź na wszelkie nurtujące Was pytania poznamy prawdopodobnie dopiero wiosną 2020. Wtedy też będziemy wiedzieli, jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterek. Plotkuje się już o tym, że Inga wróci jednak do byłego męża i nawet weźmie z nim ślub!

Zobacz: Joanna Liszowska szczerze o roli Patrycji Kochan z „Przyjaciółek”: „Nie rozumiem jej”


×
×