Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz w „Przyjaciółkach”. Producenci sprytnie ukryli jej brzuszek

Już jutro na antenę Polsatu trafi premierowy odcinek Przyjaciółek 14. Na ekranie nie zabraknie serialowej Dorotki. Jak producenci ukryli ciążowy brzuszek Agnieszki Sienkiewicz?
Przyjaciółki odcinek 159, Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)

Premiera Przyjaciółek to coś, na co czekali wszyscy fani seriali. Zagadką był jednak wątek Agnieszki Sienkiewicz grającej Dorotkę. Podczas kręcenia nowych odcinków aktorka była w zaawansowanej ciąży. Na Instagramie uprzedzała też fanów, że jej serialowy wątek zostanie przygaszony. Bohaterka nie mogła bowiem zajść w ciążę razem z nią, bo w poprzednim sezonie poroniła. Jak więc rozwiązano ten problem?

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz już nie zagra w „Przyjaciółkach”! Jak zakończy się wątek serialowej Dorotki?

W 14 sezonie Przyjaciółek Dorotka będzie miała wypadek! Ze złamaną nogą będzie unieruchomiona. Sceny z jej udziałem będą nakręcone tak, żeby nie było widać krągłości. Dorotka leżąca w łóżku i przykryta kołderką – oto właśnie misterny plan twórców.

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: “Nie odpowiada instagramowym standardon”. Jest wciąż pięknie zaokrąglony!

Pytanie tylko, co wydarzy się dalej. W Przyjaciółkach Dorotka nie może przecież spędzić całego sezonu leżąc. Być może bohaterka grana przez Agnieszkę Sienkiewicz wyjedzie z Polski i na jakiś czas zniknie? Aktorka zapewniała, że chce się teraz poświęcić macierzyństwu i wcale jej się nie spieszy do powrotu przed kamery. 22 sierpnia 2019 na świat przyszła jej druga córeczka Marysia. 4-letnia Zosia z pewnością jest zachwycona rolą starszej siostrzyczki. 🙂

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Znamy imię i płeć drugiego dziecka gwiazdy!

ZWIASTUN 14. SEZONU “PRZYJACIÓŁKI”


×
×