×

Jedna z „Przyjaciółek” wraca na plan po krótkiej przerwie! Co wydarzy się w życiu Dorotki?

Wielką tajemnicę serialu zdradziła ekranowa Inga (Małgorzata Socha). Która z gwiazd pojawi się w nowym sezonie Przyjaciółek?

Jeśli śledzicie serial Przyjaciółki od samego początku to z pewnością pamiętacie, jak napięte relacje panowały kiedyś między Ingą i Dorotką (Agnieszka Sienkiewicz). Urocza brunetka odbiła Gruszewskiej męża! Andrzej (Adam Adamonis) jednak potraktował ją tylko jako przelotną znajomość i nie związał się z nią na stałe.

Sprawdź koniecznie: Agnieszka Sienkiewicz wraca do formy po drugiej ciąży. Jej plan treningowy spodoba się wszystkim świeżo upieczonym mamom

Zdradzona Dorotka miała więc wspaniały pretekst do rozmów z Ingą, która też została przez męża zdradzona (co prawda właśnie z Dorotką, ale kto by się tym przejmował). Panie doszły do porozumienia. Szybko odnalazły wspólny język i zostały tytułowymi Przyjaciółkami.

Prywatnie w życiu gwiazd także wiele się dzieje. Agnieszka Sienkiewicz niedawno została mamą po raz drugi i właśnie z powodu ciąży musiała na jakiś czas zrezygnować z obowiązków zawodowych. Jej druga córeczka ma na imię Marysia i przyszła na świat pod koniec lipca 2019. Aktorka może sobie więc pozwolić na to, by zostawić ją pod opieką taty, babć czy opiekunki by mogła wrócić do pracy.

Zobacz: Już za tydzień wielki finał serialu „Przyjaciółki”. Co wydarzy się w ostatnim odcinku tej serii?

Małgorzata Socha zdradziła na swoim Instagramie, że w 15 sezonie Przyjaciółek znów będziemy mogli podziwiać perypetie ekranowej Dorotki. Wdowa po bogaczu i mama małej Mirandki pewnie znów nas czymś zaskoczy. Zgodzicie się chyba z tym, że ta bohaterka Przyjaciółek na najbardziej wybuchowy temperament?

Zobacz: Kolejny ślub w „Przyjaciółkach”? Tym razem na ślubnym kobiercu stanie Inga Gruszewska!

Może Cię zainteresować