Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz przerwała milczenie. Wiemy, czy Dorotka pojawi się w 14. sezonie „Przyjaciółek”

Postać Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) jest jedną z naszych ulubionych. Pyskata, odważna i przebojowa kobieta doskonale wie, jak postawić na swoim. Tylko... Czy zobaczymy ją w premierowych odcinkach serialu Przyjaciółki?
Przyjaciółki, Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)

Do tej pory wszystkie Przyjaciółki ciężko pracowały na planie, żebyśmy już jesienią mogli oglądać nowe odcinki hitowej produkcji Polsatu. Aktorki poinformowały, że zdjęcia dobiegły końca. Teraz czas na zasłużony urlop. Ale zaraz… Są przecież kwestie, które wciąż nurtują widzów. Jak choćby ta, czy Agnieszka Sienkiewicz pojawi się w premierowych odcinkach.

Przypominamy, że aktorka jest właśnie w drugiej ciąży, a termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Nie zdziwcie się więc, jeśli producenci wyślą serialową Dorotkę za granicę lub w inny, sprytny sposób po prostu wyciszą jej wątek. Gwiazda przerwała właśnie milczenie i odpowiadając na pytania internautów napisała:

„Będzie, ale niestety mało w tej serii. Mam nadzieję, że wybaczycie mi ale potrzebowałam w ciąży odpoczynku i czasu dla starszej córki” – czytamy na jej Instastories.

Ekranowa Dorotka ma na swoim koncie wiele romansów. To właśnie ona jako pierwsza odbiła Indze (Małgorzata Socha) męża (Adam Adamonis)! Potem brylowała na salonach, aż w końcu złowiła bogacza (w tej roli Olgierd Łukaszewicz). Biznesmen jednak zmarł, a ona była z nim w ciąży i poroniła… Po serii nieszczęść wpadła w sidła oszusta, który skusił się na jej majątek. Oby w końcu była szczęśliwa! Ciekawe, co producenci Przyjaciółek wymyślili, by w premierowych odcinkach Dorotka nie pojawiała się tak często na ekranie? O wszystkim przekonamy się już jesienią w Polsacie.

View this post on Instagram

Powiem Wam, że calkiem nieźle się urządziłam z tymi moimi Esami!!!! Dla starszej córki zawsze mam wszystko pod ręka i dla nowego członka rodziny też wszystko znajdę u siebie :-))) Przyznam, że kiedy dokładnie dwa lata temu zakładałam @esyfloresystore nie sądziłam, że tak mi się to spodoba ani tym bardziej, że dam sobie rade w biznesie????‍???????? Wciąż popełniam błędy, wciąż się uczę, czasem brakuje mi czasu i sił a czasem rąk do pracy ???????? Ale obiecałam sobie, że będzie to mała firma, tzw. #slowbuisness !!!! I tego się trzymam☑️✅ Najbardziej cieszą mnie cieple słowa od Was!!!! ❤️❤️❤️ A najwiekszą radość sprawia mi wyszukiwanie małych, rodzinnych firm, które produkują rzeczy wyjątkowe!!!! Najczęściej są to kobiety, które porzuciły prace w korporacji żeby zająć się czymś co daje im satysfakcję!!!!! Za każdym razem mnie to inspiruje i jestem pełna podziwu!!! I mimo, że ja swojej pracy zawodowej zupełnie nie porzucam to czeka mnie dłuższy urlop, więc ciesze się, że mam coś czym mogę się zająć będąc w domu z dzieckiem, co daje mi radość i mogę to robić w swoim rytmie( bo tak zupełnie nic nie robić to ja nie potrafię ????????????‍♀️) #motherhood #workingmom #pasion #madewithlove #kidsstore #kidsdecor #slow

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

Zobacz: Tajemniczy ślub w serialu „Przyjaciółki”. Która z bohaterek stanie na ślubnym kobiercu? My już wiemy!

Zobacz: Tajemnica 14. sezonu “Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł przeżyje, ale Anka nie będzie miała z nim łatwego życia!

Zobacz: Wydało się skąd pochodzą odjechane ciuchy z serialu “Przyjaciółki”! Kosztują grosze!


×
×