Anita Sokołowska chce odejść z „Przyjaciółek”?! Jest znudzona rolą Zuzy Markiewicz!

Siedem lat wcielania się w jedna bohaterkę, choćby najbardziej kolorową i zwariowaną, to dla aktorki bardzo dużo. Ostatnio w jednym z wywiadów Anita Sokołowska  czyli Zuza z serialu Przyjaciółki stwierdziła, że rola ja znużyła. Czy  aktorkę zobaczymy w 15. Sezonie serialu Przyjaciółki? Chce odejść z serialu?
Przyjaciółki odcinek 167, Zuza (Anita Sokołowska)

Nic nie może przecież wiecznie trwać. Tak można podsumować to, co Anita Sokołowska powiedziała w niedawnym wywiadzie dla portalu kulturawokolnas.pl. Sokołowska przyznała, że wcielanie się w  bizneswoman  Zuzę Markiewicz w serialu Przyjaciółki, którą gra od tylu lat bywa po prostu nudne.

Przeczytaj: Przyjaciółki sezon 15. Janek i jego nowa kochanka pogrążą Zuzę. Markiewicz stoczy się na dno

Choć  aktorka miała na planie wiele ambitnych zadań i przeżyła tam piękne chwile,  chyba  wolałaby zagrać jakąś inną postać  Ma oczywiście świadomość tego, że widzowie uwielbiają postać Zuzy I że nie mogą doczekać się 15 już sezonu serialu.

 Zobacz: Nowe odcinki serialu „Zniewolona” z Polakiem w roli głównej? Kiedy premiera?

Czy kręcone właśnie odcinki będą  tymi ostatnimi Niewykluczone, choć serial Przyjaciółki nadal świetnie się ogląda. Jednak po tylu latach wciekania się w jedna postać aktorka ma prawo być zmęczona  i zapragnąć nowych wyzwań zawodowych.

„Byłabym nieuczciwa mówiąc, że wspaniale jest grać jedną postać przez siedem czy osiem lat, bo to nieprawda. Mocno się jednak angażuję i próbuję ją grać na 100 procent moich możliwości. Przychodzi jednak taki moment znużenia samą postacią, bo to jest tak samo pisane” – wyznała w wywiadzie.

Nuda na planie

Anita Sokołowska wyznała tez, że  potrafi sobie radzić z nudą na planie:

„Każda z czterech „Przyjaciółek” jest odpowiedzialna za pewien rodzaj emocji. Serial kręcimy trzy do trzech i pół miesiąca, a w między czasie robi jeszcze inne rzeczy. W moim przypadku jest to film czy teatr, który daje mi taki oddech i przestrzeń, że nie jestem skupiona tylko na tym, że gram postać Zuzy” – zapewniła.

Czy  te słowa świadczą o tym, że Anita Sokołowska zniknie z serialu? Jeśli tak, to po 15. sezonie, do którego zdjęcia właśnie powstają. Obecnie aktorka jest na zimowych wakacjach z powodu przerwy świątecznej. Na pewno myśli o swojej zawodowej przyszłości. Ale ten serial bez niej to już nie byłoby to samo…

 


×
×