Przyjaciółki (odc. 160): To koniec Patrycji i Wiktora? Jeleński zrujnuje romantyczny wieczór

Nie pomoże seksowna bielizna, randka w hotelu i dobre chęci. Wiktor (Paweł Deląg) z Przyjaciółek nie będzie chciał uprawiać seksu ze zmysłową jak nigdy dotąd Patrycją! Co się dzieje z ta parą?
Przyjaciółki (odc. 160): To koniec Patrycji i Wiktora? Jeleński zrujnuje ich wspólny, romantyczny wieczór

W 160 odcinku Przyjaciółek (emisja w czwartek 12.09.2019) Patrycja postanowi ożywić swoje życie erotyczne zachwiane zdradą Wiktora oraz jego skłonnością do przemocy w domu. Zakupi seksowną czerwoną bieliznę, założy ja, wyjdzie z domu, by zaszaleć na mieście. Oczywiście nie zostawi córeczki sama – na wieczór wynajmie opiekunkę, by nie czuć się winna, że zostawia maleńką samą.

Zobacz: Joanna Liszowska pokazała się w wyprostowanych włosach! Efekt powala na kolana

Oczywiście wcześniej pochwali się swym planem przyjaciółkom, a te stwierdzą że taki upojny wieczór po prostu się Patrycji należy.

Dla kogo Patrycja będzie się tak szykować? Oczywiście dla Wiktora. Chce w ten sposób uratować swój związek. Czy Wiktor równie entuzjastycznie podejdzie do sprawy? Niestety, zamiast rozbierać swą piękną partnerkę i korzystać z uroków seksu, ze znudzoną miną zacznie sączyć drinka. Wcale nie będzie okazywał entuzjazmu, gdy Patrycja zacznie się do niego dobierać. Zamiast odwzajemnić pieszczoty, Wiktor zacznie sabotować jej wysiłki bolesnymi słowami:

– Zauważyłaś, że między nami ostatnio jest jakoś tak inaczej?
– Co masz na myśli? – zapyta Patrycja.
– No nie wiem, tak to czuję…

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz w „Przyjaciółkach”. Producenci sprytnie ukryli jej brzuszek

Patrycja będzie chciała wiedzieć, o co chodzi ukochanego, lecz wiele się od niego nie dowie

– A o co ci chodzi, chcesz o czymś porozmawiać?
– A uważasz, że nie mamy o czym? – zapyta Wiktor.

Taka odpowiedź zupełnie zbije Kochan z pantałyku.

Mimo tych niemiłych uwag, Pati będzie próbowała rozruszać Wiktora, porozmawiać z mężem. Niestety, wtedy on zacznie obwiniać kobietę o fiasko ich życia seksualnego. Wtedy Patrycja naprawdę się zezłości. Zjadliwym tonem wypomni, że przecież uprawiali seks zaledwie tydzień wcześniej, co i tak nie jest złym wynikiem przy małym dziecku. Ale i tak nic nie osiągnie, w końcu wyjdzie i trzaśnie drzwiami! Naprawdę, to małżeństwo nie ma szans przetrwać! Tym bardziej, że prawnikowi w głowie zawróci młoda niania Kalina (w tej roli Maria Pawłowska).

Zobacz: Bolesne rozstanie w „Przyjaciółkach”. Janek rzuci niewierną Zuzę? Jedno zdjęcie wszystko zdradziło!


×
×