×

„Przyjaciółki”: Kolejna gra Wiktora. Zwyrodnialec znowu upokorzy Patrycję!

Wiktor (Paweł Deląg) z serialu Przyjaciółki zgotuje Patrycji gorszy koszmar. Upokorzy ją ośmieszy i wykorzysta. Kiedy Patrycja wreszcie to zrozumie i rzuci tego zwyrodnialca?

Wiktor znęca się nad „ukochaną” od dawna. Patrycja Kochan wiele razy wybaczała jego psychopatyczne zachowania, bo jest nim zafascynowana seksualnie. Te straszne sceny zobaczymy w 163. odcinku serialu Przyjaciółki (emisja w czwartek 3.10.2019 w Polsacie)…

Zdradzał ją, bił, a teraz również zacznie wydzielać Patrycji pieniądze! Wiktor robi na razie wszystko, by zniszczyć psychicznie dawniej twardą i niezależną fryzjerkę, Niestety, od kiedy poznała Wiktora, kompletnie uzależniła się od tego psychopaty.

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 164). Zuza ofiarą gwałtu? Nie zgadniecie, kto będzie jej oprawcą. Co za koszmar!

Wiktor znęca się nad Patrycją

W poprzednich odcinkach serialu Wiktor pokazał swoją kolejną, obrzydliwą twarz. Zamontował w domu kamery, żeby w ten sposób obserwować opiekunkę Kalinę (Maria Pawłowska). Oczywiście Patrycję poinformuje, że to wszystko zrobił dla bezpieczeństwa maleńkiej Klary (Maja Śliwińska). Co więcej, tak zmanipuluje żonę, że ta uwierzy, że to wszystko dla dobra jej i dziecka, że w ten sposób, mając podgląd na to, co dzieje się z malutką, będzie mogła poświęcić się pracy… I nawet koleżanki Kochan się na to nabiorą…

Przyjaciółki odcinek 160, Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)

Przyjaciółki odcinek 160, Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)

Ale teraz sytuacja jeszcze się pogorszy. Po alkoholu, zdradzie, przemocy fizycznej i upokarzaniu, Wiktor sięgnie po następne narzędzie w arsenale okrutnika. Zacznie wydzielać Patrycji pieniądze. Oczywiście będzie jej wydzielał tak małe sumy, że zdesperowana i kompletnie zawstydzona kobieta nie będzie w stanie zapłacić nawet za podstawowe zakupy w sklepie. Taka przemoc też jest karygodna. Wiele żon żyjących na garnuszku męża jest od niego uzależniona ekonomicznie. Gdy jest to związek z przemocowcem, ten wykorzysta gotówkę, by jeszcze bardziej uzależnić od siebie kobietę, z którą mieszka. Zupełnie jak Wiktor.

Zobacz: Joanna Liszowska pokazała się w wyprostowanych włosach! Efekt powala na kolana

Co w tej sytuacji powinna zrobić Patrycja? Może wystarczyłaby naprawdę szczera rozmowa z przyjaciółkami? Trwanie przy takim tyranie jak Wiktor jest pozbawione sensu i szkodliwe dla psychiki Patrycji. Kiedy wreszcie się opamięta i odejdzie od tego psychopaty? O wszystkim przekonamy się w nowych odcinkach Przyjaciółek.

Może Cię zainteresować