Przyjaciółki (odc. 163): Patrycja odejdzie od Wiktora! Dopiero teraz przejrzy na oczy i zorientuje się, że związała się z psychopatą

Na ten moment wielbiciele Patrycji Kochan (Joanna Liszowska) z serialu Przyjaciółki czekali od dobrych kilki sezonów. Patrycja wreszcie przejrzy na oczy i po serii upokorzeń zostawi Wiktora (Paweł Deląg)!
Przyjaciółki (odc. 163): Patrycja odejdzie od Wiktora! Dopiero teraz przejrzy na oczy i zorientuje się, że związała się z psychopatą

W serialu Przyjaciółki Wiktor nie był dla Patrycji dobrym mężem. Okazał się typem dręczyciela i kata domowego, który najpierw bił i upokarzał Kochan, a potem wracał z bukietem róż w pakiecie ze słodkimi słówkami. Kochan bardzo długo nabierała się na jego sztuczki, wybaczyła też zdradę. Ale tego, co ostatnio jej zrobił, wybaczyć już nie mogła. Podstępny mąż zainstalował w całym domu kamery – niby po to by obserwować pracę niani…

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 164). Zuza ofiarą gwałtu? Nie zgadniecie, kto będzie jej oprawcą. Co za koszmar!

Najgorsze momenty Kochan przeżyj w 163. odcinku serialu Przyjaciółki (emisja 10 października 2019 w Polsacie). Pójdzie do sklepu i odkryje, że Wiktor zablokował jej dostęp do konta. Dobrze, że będzie miała trochę gotówki, ale naje się ogromnego wstydu. Ta kropla przeleje czarę goryczy. Patrycja postanowi się zemścić na okrutnym mężu. Użyje do tego pięknej kobiecej sztuczki.

Wystroi się, by wyglądać bardzo powabnie, gdy Wiktor wróci do domu. Oczywiście jej czar zadziała na męża, ale Ona będzie da niego bardzo oschła. I zrobi niemałą niespodziankę mężowi… Opuści go i zabierze mu dzieci.

Zobacz: Joanna Liszowska pokazała się w wyprostowanych włosach! Efekt powala na kolana

– Podoba ci się? Dzięki, a to jest paragon na tysiąc pięćset. Sukienka, szpilki… Ja wychodzę, miłego wieczoru.
– A gdzie ty idziesz?
– Po prostu wychodzę.
– A gdzie jest Klara, Mikołaj?!
– Są bezpieczni.
– Gdzie są dzieci, słyszysz?! Oddaj mi Klarę! Co, ty myślisz, że wygrałaś ze mną?! Za ostro poszłaś tym razem! Pożałujesz tego.

Patrycja, ośmielona aktem buntu pobiegnie do Ingi (Małgorzata Socha).

– Wiktor mi tego nie daruje. On się naprawdę wściekł. Ja myślę, że to już jest koniec. Inga, zostawiłam Wiktora samego, a to jest coś najgorszego. Nie wiem, czy nie przesadziłam… – powie znajomej. Oby faktycznie wytrzymała w postanowieniu odejścia od swego dręczyciela.

Zobacz: Przyjaciółki. Kolejna gra Wiktora. Zwyrodnialec znowu upokorzy Patrycję!


×
×