Przyjaciółki (odc. 164): Co się wydarzy? Paweł nie ma siły, by normalnie funkcjonować

Przyjaciółki odcinek 164 (emisja już w czwartek 10.10.2019 o godzinie 21:10 na antenie Polsatu). Opis i streszczenie odcinka. 

Co się wydarzy w 164 odcinku Przyjaciółek?

Inga (Małgorzata Socha) stara się złapać lepszy kontakt z córką. Jest zaniepokojona bo zauważa, że Hania (Pola Figurska) prawie nie widzi świata poza swoim telefonem. Maks (Mateusz Janicki) umawia się z Ingą na koleżeńską kawę, chce pozostać jej znajomym.

Zobacz: Przyjaciółki. Kolejna gra Wiktora. Zwyrodnialec znowu upokorzy Patrycję!

Paweł (Bartek Kasprzykowski) uznaje, że silenie się na normalność jest bez sensu, dla niego „nic już nie będzie takie samo”. Mężczyzna skutecznie torpeduje wszelkie próby odzyskania równowagi domowników. Reszta rodziny zaczyna się buntować przeciw niemu. Jasiek (Mare Bukowski) dochodzi do wniosku, że rodzina na odległość nie może dobrze funkcjonować. Ku radości Zuzy (Anita Sokołowska) postanawia przenieść biznes do Warszawy.

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 164). Zuza ofiarą gwałtu? Nie zgadniecie, kto będzie jej oprawcą. Co za koszmar!

Patrycja (Joanna Liszowska) wraca do domu, Wiktor (Paweł Deląg) ostrzega ją, by nigdy więcej nie używała dzieci w swoich zagrywkach. Patrycja ma dosyć cichej wojny, chce odbudować dobre stosunki z Wiktorem.


×
×