Przyjaciółki (odc. 164): Patrycja odkryje romans Wiktora! Jeleński umawia się na schadzki do hotelu!

Patrycja z Przyjaciółek (Joanna Liszowska) nareszcie przekona się, że jej mąż Wiktor (Paweł Deląg) to drań który zdradza ją z nianią, Znajdzie na to niepodważalny dowód w kieszeni spodni Wiktora.
Przyjaciółki (odc. 164): Patrycja odkryje romans Wiktora!

W 164 odcinku Przyjaciółek (emisja 17 października 2019 w Polsacie) Wiktor wróci do domu nad ranem i Patrycja będzie podejrzewała, że małżonek, który od dawna nią pomiata, zdradza i jeszcze upokarza wydzielając pieniądze, był w tym czasie z inną kobietą -nianią własnych dzieci. Wiktor jak gdyby nigdy nic wróci do domu będąc pewnym, że Kochan tam również w nocy nie było.

Zobacz: Przyjaciółki. Patrycja odejdzie od Wiktora! Dopiero teraz przejrzy na oczy i zorientuje się, że związała się z psychopatą

W 164. odcinku Przyjaciółek Jeleński znów zacznie jej robić wymówki po tym jak zabrała mu Klarę (Maja Śliwińska) i Mikołaja (Adam Kiełczewski).

Nie interesuje mnie gdzie byłaś, co robiłaś, ale więcej nie graj dziećmi! Nie pozwolę ci na to! – nakrzyczy na Patrycję.

Patrycja mu nie odpowie, ale postanowi przygotować mężowi niespodziankę; seksowny strój, kolacja, wino, uśmiechy… Ostatecznie spędzą ze sobą upojną noc na łóżkowych igraszkach. Jednak rano ta sielanka się skończy i to w bardzo brutalny sposób.

Zobacz: Przyjaciółki. Kolejna gra Wiktora. Zwyrodnialec znowu upokorzy Patrycję!

Bo robiąc pranie Patrycja zobaczy w kieszeni spodni byłego męża dziwny świstek. Okaże się, że to rachunek z hotelu. Coraz bardziej zaniepokojona Patrycja pojedzie tam i dowie się czegoś strasznego: Wiktor spędził tam przedostatnią noc w towarzystwie kobiety. Najpierw nie będzie wiedziała, że chodzi o ich nianię, poprosi o pomoc detektywa, by zdobyć dowód na niewierność Wiktora. I tak właśnie się stanie. Śledczy niebawem poinformuje Kochan, że jej mąż urządził sobie schadzkę z nianią ich dzieci.

Czy w tej sytuacji Patrycja wreszcie zareaguje? No bo ile można znosić upokorzenia od człowieka, który gdyby kochał ją naprawdę, nigdy by nie zdradził. Wiktor to najgorszy drań i Patrycja już dawno powinna go zostawić, dla dobra siebie i dzieci.

Zobacz: Przyjaciółki odc 165. Co się wydarzy? Zuza po próbie gwałtu ukrywa się u Patrycji


×
×