„Przyjaciółki”: Zuza ofiarą gwałtu? Nie zgadniecie, kto będzie jej oprawcą. Co za koszmar!

Piekło, upokorzenie i prawdziwe chwile grozy. To wszystko przeżyje Zuza Markowska (Anita Sokołowska) z serialu Przyjaciółki. Koszmar zgotuje jej człowiek, przy którym powinna czuć się spokojna i bezpieczna – jej własny szwagier.
Przyjaciółki (odc. 164): Zuza ofiarą gwałtu? Nie zgadniecie, kto będzie jej oprawcą. Co za koszmar!

Zuza przeżyje prawdziwy koszmar! Zaufa człowiekowi, który będzie chciał ją wykorzystać. W nowych odcinkach Przyjaciółek Igor (Stefan Pawłowski), rodzony brat jej męża Janka (Marek Bukowski), spróbuje ją zgwałcić!

Zobacz: Joanna Liszowska pokazała się w wyprostowanych włosach! Efekt powala na kolana

Zuzia zostanie zgwałcona?

Markiewicz początkowo uzna Igora za sympatycznego, pozytywnego chłopaka, który wniesie wiele radości w jej życie. Niestety, to miłe oblicze Igora okaże się tylko jedną z wielu masek, które mężczyzna przywdziewa wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Kobieta będzie puszczała mimo uszu ostrzeżenia Janka, który lepiej niż ona zna swego brata i wie, jak fałszywym podstępnym i złym potrafi być człowiekiem Niestety Markowska zlekceważy wszelkie sygnały alarmowe, zauroczona przystojnym szwagrem.

Zobacz: Bolesne rozstanie w “Przyjaciółkach”. Janek rzuci niewierną Zuzę? Jedno zdjęcie wszystko zdradziło!

Stefan Pawłowski jako Igor w 14 sezonie "Przyjaciółek"

Stefan Pawłowski jako Igor w 14 sezonie „Przyjaciółek”

W 164. odcinku serialu Przyjaciółki (emisja w czwartek 10.10.2019) w końcu przekona się, że Janek nic a nic nie przesadzał a wręcz – powiedział żonie za mało, bo nie odstraszył Zuzy. Markowska zlekceważy wszystkie przykre słowa męża o Igorze. Natknie się na mężczyznę na mieście. Szwagier będzie się bawił z paczką znajomych i zaprosi Markowską, by mu towarzyszyła. Zuza zgodzi się na to. Lecz niedługo potem gorzko tego pożałuje. Bo pod koniec imprezy Igor chwyci Zuzę i zacznie ją rozbierać!

– Igor, co ty robisz?! – zapyta zszokowana Zuza.
– Lubisz się droczyć, co?

Markiewicz zacznie się mu wyrywać, ale rosły Igor jest zdecydowanie silniejszy niż filigranowa Zuza. Na szczęście jej krzyki usłyszą przypadkowo przechodzący młodzi ludzie i uwolnią Zuzę. Inaczej zostałaby zgwałcona! Kobieta, kompletnie rozsypana dotrze do domu. Ciekawe , czy o całym koszmarnym zdarzeniu opowie Jankowi, który przecież wyraźnie ostrzegał ja przed bratem. A może opowie o wszystkim wiernym przyjaciółkom. Czy te poradzą jej, by zgłosiła próbę gwałtu na policję? O tym dowiemy się z najbliższych odcinków serialu Przyjaciółki.

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 160): To koniec Patrycji i Wiktora? Jeleński zrujnuje romantyczny wieczór


×
×