Przyjaciółki (odc. 165): Anka Strzelecka ucieknie w pracę. Po śmierci syna znów zajmie się prawem. A co z Pawłem?

Choć Anka (Magdalena Stużyńska) z Przyjaciółek nigdy nie zapomni, że jej ukochany synek tragicznie zginął, to jednak znajdzie pewne ukojenie w pracy.
Przyjaciółki, Anka (Magdalena Stużyńska)

Cała rodzina Strzeleckich musi się jakoś pozbierać się po śmierci Franka (Kajtek Borowski). Czy uda im się jakoś wrócić do równowagi?

W 165  odcinku serialu Przyjaciółki (emisja w czwartek 24 października 2019 w Polsacie) Paweł będzie wciąż pogrążony w depresji i nie będzie w stanie przyjąć poważnego zlecenia dotyczącego prawa autorskiego. Ale sprawę przejmie Anka. Strzelecka chce zająć czymkolwiek zająć myśli , byle tylko nie dręczyć się myślami o zmarłym tragicznie synku.

Zobacz: Julka z serialu „Przyjaciółki” w końcu będzie szczęśliwa. Romantyczny Antek pokocha ją i jej synka!

-Z tą bandą żółtodziobów nie będę się na to porywał. Oni ledwo potrafią napisać pozew – powie jej zniechęcony Paweł.
– Mogę ci pomóc – zaproponuje Anka.
– Ostatnio widzę cię tylko w szlafroku albo w dresie – warknie w odpowiedzi Strzelecki.

Ale ton męża nie zniechęci Anki. Wręcz przeciwnie. Gdy tylko uda się do kancelarii, poczuje się jak ryba w wodzie i zacznie szybko wydawać polecenia podwładnym:

– W takim razie pan niech przejrzy orzecznictwo z ostatnich 5 lat, a pani niech poszuka w komentarzach do kodeksu – zacznie komenderować prawniczą młodzieżą.

Zobacz: Kolejny ślub w „Przyjaciółkach”? Tym razem na ślubnym kobiercu stanie Inga Gruszewska!

Skąd ten entuzjazm? Jak się okaże, Strzelecka już zajmowała się kiedy podobną sprawą. I dzięki temu nowe zlecenie pójdzie jej jak z płatka. Jej asystent będzie zachwycony tak ogromną wiedzą, sprytem i intuicją szefowej.

Sukces Anki niestety nie podbuduje psychicznie jej męża. Wręcz przeciwnie – pogrąży się w jeszcze gorszej rozpaczy…

Jednak być może Ance uda się wyjść z depresji i wyciągnąć z niej Pawła. Podobno para.. postara się o jeszcze jedno dziecko. To jednak okaże się dopiero w jednym z grudniowych odcinków serialu Przyjaciółki.

Zobacz: Andrzej z „Przyjaciółek” prywatnie. Adam Adamonis opowiedział o swoim życiu uczuciowym


×
×