Przyjaciółki (odc. 168): Co się wydarzy? Zuza nie wyobraża sobie dalszego życia z Jankiem

Przyjaciółki odcinek 168 (emisja już w czwartek 7.11.2019 o godzinie 21:10 na antenie Polsatu). Opis i streszczenie odcinka. 

Co się wydarzy w 168 odcinku Przyjaciółek?

Mimo, że rodzina Strzeleckich wraca do normalności po śmierci Franka, Anka (Magdalena Stużyńska) nadal odwiedza codziennie jego grób. Radzi Julce (Nicole Bogdanowicz), która jest już nieco znużona powtarzalnością życia matki małego chłopca, by korzystała z każdej z tych chwil. Wie, że czas z własnym dzieckiem to dar.

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz w „Przyjaciółkach”. Producenci sprytnie ukryli jej brzuszek

Zuza (Anita Sokołowska) nie wyobraża sobie dalszego życia z Jaśkiem (Marek Bukowski). Chciałaby rozstać się w jak najbardziej cywilizowany sposób. Problemem nieoczekiwanie stają się sprawy finansowe.

Na domówce u Maksa (Mateusz Janicki) Inga (Małgorzata Socha) poznaje jego znajomych. Orientuje się, że na ich tle jest niemalże nobliwą panią.

Zobacz: Powstanie serial o Strzeleckich z „Przyjaciółek”? Bartek Kasprzykowski apeluje do władz Polsatu

Patrycja (Joanna Liszowska)  podejmuje trudną decyzję, postanawia rozstać się z Wiktorem (Paweł Deląg). Okazuje się, że o wiele ciężej jest jej rozstać się z Klarą, zwłaszcza, że dziewczynka właśnie powiedziała swoje pierwsze słowo.


×
×