Przyjaciółki (odc. 168): Inga wyśmiana przez Maksa! Kochanek zrobi z niej podstarzałą damę do towarzystwa

Uprawiają razem seks, ale Maksowi (Mateusz Janicki) z Przyjaciółek jest tego mało. Kochanek zrobi Indzie (Małgorzata Socha) wielką przykrość. Czy Gruszczyńska mu to wybaczy?
Przyjaciółki (odc. 168): Inga wyśmiana przez Maksa! Kochanek zrobi z niej podstarzałą damę do towarzystwa

W 168 odcinku serialu Przyjaciółki (emisja w czwartek 14 listopada 2019 w Polsacie) Maks urządzi parapetówkę, a na którą zaprosi Zuzę oraz swoich kolegów ze szpitala. Niestety, dojdzie przy okazji do bardzo niezręcznej dla Gruszczyńskiej sytuacji!

I nie chodzi wcale o to, że Inga będzie się czuła staro i źle pośród młodych i nowocześnie ubranych koleżanek Maksa. Stanie się coś o wiele gorszego.

Zobacz: Przyjaciółki (odc. 168) Porwanie Klary! Patrycja zrobi wszystko, żeby odebrać Wiktorowi dziecko

Maks wymyśli sobie, że Inga potowarzyszy jego owdowiałemu szefowi, Edwardowi. Gruszczyńska ma go zabawiać, a kto wie, może i coś więcej! Bo starszawy ordynator będzie przekonany, że Inga jest płatną dziewczyna do towarzystwa, którą podwładny zaprosił specjalnie dla niego. Tak właśnie zrobił Maks, szkoda tylko ze nie uprzedził wcześniej samej zainteresowanej. Na dodatek popełni okropne faux pas, bo i weźmie nową lekarkę Lenę (Antonina Jarnuszkiewicz) za starszą koleżankę swojej córki… A tymczasem Maks będzie się świetnie czuł w towarzystwie seksownej koleżanki.

Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon. Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

Mimo tych okropnych wydarzeń, Inga będzie się starała po prostu dobrze bawić na imprezie. Choć będzie starała się być miła dla koleżanek kochanka, te bezpardonowo zaczną ją torpedować. Gdy podejdzie się do nich przywitać powie:

– Fajnie wyglądacie, za bardzo się wystroiłam – zagai.

– Nie, bardzo elegancko wyglądasz, broszka by ci pasowała jeszcze – powie jej od niechcenia Lena. A śliczna Mira (Emma Herdzik) potwierdzi jej słowa: – Ktoś jeszcze nosi broszki? Ale zobacz, jaki delikatny materiał – zaczną dotykać Ingi bluzki.

– A, to batyst – podpowie im Inga.

– Co? – zapyta Lena.

– Batyst – powtórzy Inga.

– Nie wiem, nie znam – powie Lena.

– Było na historii, nosiły to księżniczki – pomoże jej Mira.

Dziewczęta będą się zwyczajnie z Ingi nabijać!

Na pewno reputacji Ingi nie pomogą umizgi starego ordynatora, które dość długo będzie musiała wytrzymywać.

Zobacz jeszcze: Przyjaciółki (odc. 168): Rozstanie Zuzy i Janka. Głowacki zostawi ją bez grosza!

Czy jednak ten wieczór nie sprawi, że Inga rzuci mężczyznę, który tak okrutnie z niej zakpił? O wszystkim przekonamy się w premierowym odcinku serialu Przyjaciółki.


×
×