Przyjaciółki (odc. 168): Porwanie Klary! Patrycja zrobi wszystko, żeby odebrać Wiktorowi dziecko

To już definitywny koniec toksycznego związku Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg) z Przyjaciółek. Czy w związku z tym grający wiarołomnego męża oprawcę Paweł Deląg zniknie na zawsze z serialu?
Przyjaciółki, Patrycja (Joanna Liszowska)

Patrycja już wie, że Wiktor jest kłamliwym, nieznośny, dręczącym , zdradzającym ją partnerem. To przemocowiec, który uwielbia ja poniżać. Dlatego Kochan postanowi go definitywnie rzucić. Jednak zdecyduje się także odebrać mu jego córkę Klarę (Maja Śliwińska). W 168 odcinku serialu Przyjaciółki (emisja w czwartek 14 listopada 2019 w Polsacie) zobaczymy, jak Patrycja odbiera córkę mężowi.

Zobacz: Przyjaciółki 15 sezon. Ruszają prace na planie nowych odcinków! Co wydarzy się wiosną w Polsacie?

Kochan uzna, że nie ma innego wyjścia musi porwać dziewczynkę, która na dodatek nie jest jej biologicznym dzieckiem, ale bardzo ją kocha. Całej akcji będą sprzyjać przyszywana babcia dziewczynki Ela (Elżbieta Jarosik), Sebo (Modest Ruciński) i… sama Klara.

Z Kolei Anka (Magdalena Stużyńska) wyjaśni przyjaciółce, że w świetle prawa nie ma żadnych szans by zyskała opiekę nad dziewczynką Jednak Patrycja będzie bardzo zmotywowana, bo mała do niej przemówi i nazwie ją „mama”, co wzruszy Kochan. Niestety, ta eskapada skończy się źle, bo dojdzie do poważnego wypadku.

Sprawdź: Kolejny ślub w „Przyjaciółkach”? Tym razem na ślubnym kobiercu stanie Inga Gruszewska!

Wygląda jednak na to, że Patrycja wyjdzie z niego cało, natomiast los Pawła Deląga grającego Wiktora jest w 15 , kręconym obecnie sezonie Przyjaciółek mocno niepewny. Na razie aktor nie pojawił się na planie, bo przebywa za granicą, gdzie pracuje. To prawdopodobnie znak, że nie pojawi się już jako mąż Patrycji w 15. sezonie Przyjaciółek. Fani tej produkcji mogą więc odetchnąć z ulgą: dręczący sympatyczną blondynkę były mąż odejdzie do lamusa. A samą Patrycję, która jest niezwykle atrakcyjną kobietą, może spotka nowa miłość. Ciekawe, kto mógłby zagrać jej nowego partnera? I oby znów nie trafiła na takiego, który ma porywczy charakter i zbyt ciężką rękę. Kim on będzie, dowiemy się już wiosną 2020.

Zobacz jeszcze: Przyjaciółki (odc. 168): Rozstanie Zuzy i Janka. Głowacki zostawi ją bez grosza!


×
×